Ceyda Düvenci: Yılın ilk üç günü odama kapanıp, ağladım

Abone Ol 

Kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile 2005 yılında nikah masasına oturan Ceyda Düvenci, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ali ve Melisa adında iki çocuğu olan Düvenci, yayınladığı gönderi ile takipçileriyle dertleşti. Gülümserken çekilen bir karesini yayınlayan Ceyda Düvenci,  “Gerçekten yepyeni bir ben oldum” dedi.

Ceyda Düvenci: Yılın ilk üç günü odama kapanıp, ağladım #1

“Kendimi sakin ve hafif hissediyorum”

43 yaşındaki ünlü oyuncu, gönderisinde şu ifadelere yer verdi: “Yazacak o kadar çok şey var ki… Sizlere anlatmak istediğim çok şey birikti aslında… Ve 2 gündür nasıl paylaşsam bilemedim bir türlü… 2021 bambaşka başladı benim için. Gerçekten yepyeni bir ben oldum. Belki yıllardır kendimle ilgili bir yolculuk yapıyor olmam bir anda yaptı bu değişikliği. Çok garipti.

Yılın ilk 3 günü odama kapandım. Ağladım, düşündüm, düşünmeden durdum, film şeridi gibi hayatım geçti gözümün önünden, sevdiklerimi düşündüm, kalp kırıklıklarımı, aşkımı, çocuklarımı… Sonra 3 gün kapandığım odadan başka biri çıktı sanki.

Daha yavaş, daha sakin, daha az endişeli, sinirlenmeyen, nefes aldığı anın kıymetini ve hakkını bilen biri… Sihir gibi… Sonra İstanbul'a geldim… Bütün evdeki fazla kıyafet, oyuncak ve eşyaları ihtiyaç sahipleri için ayırmaya başladım…

Ev de sakinliyor şimdi benim gibi… 15 gün sonra Bodrum'a geri dönüyoruz. Hafif hissediyorum kendimi ve sakin… Bunca zaman kendim için okuduğum kitaplar, aldığım eğitimler, psikoloğumla seanslarım için kendime teşekkür ederim…”

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu