Ceyda Düvenci: Yarını düşünemez olduk

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça bahsettiren ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, yine takipçilerini düşündüren satırlara imza attı.

Ceyda Düvenci, sosyal medaya yazdıklarıyla adından sıkça bahsettiriyor. Takipçilerini hayata dair sorgulamalara yönelten satırlara imza atan Düvenci, son paylaşımında koronavirüs günlerinde değişen dünyaya atıfta bulundu. üzerine bir paylaşımda bulundu.

"Bilmez, düşünemez, planlayamaz olduk"

Üç yıl önce çekilmiş bir karesini paylaşan Düvenci, "3 yıl önce yine kuzey Ege… Pusette oğlum, kocam yanımda, aklımda deli sorular… Sağlıkla ilgili sıkıntılı günlerden geçiyordum ve dualarımı ediyordum tam da o an denize doğru… Şimdi dualarım başka, endişelerim başka, kırgınlıklarım başka, hüzünlerim başka, mutluluklarım başka, heyecanlarım başka… Her yeni gün seni de başka biri yapmıyor mu? Şimdi tüm dünya belirsiz zamanlardan geçiyoruz… O kadar çok anda kal, farkında ol dedik ki, yaşam resmen anda bıraktı bizi… Yarını bilmez, düşünemez, planlayamaz olduk.

Gerçekten akışta kalmak zorundayız ve böylece öğreniyoruz kendimizi hayata bırakmayı… 21 günmüş alışkanlıkların değişmesi ve yani alışkanlıklar edinme süresi…Marttan beri hangi alışkanlıkların değişti hiç düşündün mü?" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ