Ceyda Düvenci ilk kitabını imzalıyor

Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci kızı Melisa’dan ilham alarak yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz’ in 22 Nisan Pazar günü D&R HillTown’da gerçekleşecek ilk imza gününde sevenleriyle bir araya geliyor.

Ünlü oyuncunun "Serebral Palsi hastası kızı Melisayla birlikte hastalık ve tedavi sürecinden yola çıkarak kaleme aldığı kitapta, Balköpüğü karakterinin tek başına çıktığı sürpriz yolculukta minik hikayelerle Serebral Palsili çocuklara nasıl davranılması gerektiğini anlatıyor. Yürümek, okumak, yazmak, resim çizmek, parkta oynamak, herhangi bir enstrüman çalmak, okulda öğrenci olmak, kısacası hayata karışmak için diğer çocukların desteğine ihtiyaç duyan çocukların hikayesi ne yer verilen 'Balköpüğü' karakterinin başından geçenler seri olarak yazılmaya devam edecek.

Ceyda Düvenci Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz' kitabıyla, 22 Nisan Pazar günü saat 15:00'da D&R HillTown'da gerçekleşecek ilk imza gününde sevenleriyle buluşacak. Ayrıca bu özel etkinlikte ünlü oyuncu minik ziyaretçileri için de masal okuyacak

Yorumlar

YORUM YAZ