Çentiksiz, şık tasarımıyla göz dolduran İphone 14 Pro görüntüleri yayınlandı! Bu detaylar hoşunuza gidecek

Abone Ol 

Apple’ın bu yıl eylül ayında tanıtacağı ve piyasaya süreceği İphone 14 serisinde çentikli ekrandan vazgeçti. Yüksel kaliteli render görselleriyle işte İphone 14 Pro!

Bu görüntülerin sahibi, daha önce de Samsung Galaxy S22 ve Google Pixel 5 dahil olmak üzere bazı akıllı telefonların tasarımını doğru bir şekilde ortaya çıkaran David Kowalski.

Görüntüler, 2022 model amiral gemisi İphone’un, Face ID sensörlerini ve bir selfie kamerasını barındırmak için, bir yuvarlak ve bir hap şeklinde oval olmak üzere iki delikle geleceğine dair daha önceki sızıntıları doğruluyor.

Şirket bu yönde bir değişiklik yapması durumunda, 2017’da piyasaya sürülen İphone X modelinden bu yana ilk kez çentiği rafa kaldırmış olacak.

Apple önümüzdeki eylül ayında 6.1 inç İphone 14, 6.7 inç İphone 14 Max, 6.1 inç İphone 14 Pro ve 6.7 inç İphone Pro Max olmak üzere dört model çıkarması bekleniyor.

Şirket bu yıl yine 4 farklı İphone piyasaya sürecek olmasına rağmen artık İphone mini modelinden vazgeçecek. İphone 14 ile ilgili yeni bilgiler geldiğinde, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Peki siz İphone 14 Pro’nun yeni tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu