Çekici bir şıklığın 6 parçası

Hangi kıyafet ve aksesuarları kullanmanız gerektiğini bilerek anında daha şık ve çekici görünebilirsiniz.

Her sabah aynı koşuşturmayı yaşıyor, çok vakit kaybetmek istemiyor hem de şık olmak istiyorsanız bu öneriler işinizi kolaylaştıracak. Hangi kıyafet ve aksesuarları kullanmanız gerektiğini bilerek anında daha şık ve çekici görünebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan yalnızca 6 parça.

Topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabı giydiğinizde, vücudunuzun duruşu her zamankinden daha farklı olur. Bacaklarınız uzar, göğüsleriniz öne çıkar ve yürüyüşünüz zarifleşir, kalçanızın hareketleri değişir. Bu da elbette sizi olduğunuzdan daha cazibeli gösterir.

Küçük siyah elbise

Siyah, söz konusu giyim olduğunda çoğu insan tarafından en çekici renk olarak tercih edilir. Ne de olsa bir kadını her zaman daha ince ve şık gösterir.

Omuzu açık tişört

Kadınların vücudundaki göğüs ve kalça yuvarlak alanlar her zaman ilgi çekicidir. Bu listeye omuzlar da dahildir.

Kırmızı bir şeyler

Giysilerinize kırmızı parçalar eklemek sizi daha gösterişli yapar. Avam olmadan giyilen doğru ölçü ve kesimde kırmızı bir elbise tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar.

Dar elbise

Tüm vücut hatlarınızı ortaya koyan bir elbise her zaman çekici parçalar arasında ilk sırayı alır. Burada ölçü abartıya kaçılmamasıdır.

Güneş gözlüğü

Güneş gözlüğü yüzünüzde simetri yaratır ve simetrik yüzlerin her zaman daha çekici bulunduğu araştırmalar tarafından ispatlanmış bir gerçektir. Bulduğunuz her fırsatta güneş gözlüklerinizi takmaktan çekinmeyin!

Yorumlar

YORUM YAZ