Canan Ergüder meme kanserine yakalandı

2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Kenan Ece ile nikah masasına oturan ve Demir adında bir oğlu bulunan Canan Ergüder, meme kanserine yakalandı.

43 yaşındaki ünlü oyuncu Canan Ergüder, meme kanserine yakalandığını açıkladı. Ergüder, üzücü haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Rahatsızlığından dolayı rol aldığı diziden ayrılmaya karar veren ünlü oyuncu, konuyla ilgili, "Çok sevgili arkadaşlarım, beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım... Niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu" ifadelerini kullandı.

"İyileşeceğim”

"Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru" diyen Canan Ergüder, "Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. Bu inişli çıkışlı bir süreç olacak ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşeceğim. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit" şeklinde konuştu.

Yorumlar

YORUM YAZ