Can Yaman ve Demet Özdemir'den veda paylaşımı

Can Yaman ve rol arkadaşı Demet Özdemir, Erkenci Kuş dizisinin final yapması nedeniyle sosyal medya hesabından veda yazısı yayınladılar.

Gerçek hayatta da aşk yaşadıkları konuşulan Can Yaman ile Demet Özdemir'in başrolünü üstlendiği 'Erkenci Kuş', final yaptı.

Can Yaman ve Demet Özdemir'den veda yazısı

Birbirlerini öve öve bitiremediler

Kavga ettikleri ve bir süredir küs oldukları yönünde haberler çıkan Yaman ile Özdemir, birbirlerine sosyal medyada övgüler yağdırdı.

"Demet'e teşşekür ederim"

Can Yaman, Instagram sayfasında Demet Özdemir ile fotoğrafını paylaşıp "Müthiş bir kimya yakaladığımız, birlikte her sahnede ekstra özverili oynadığımız, gerektiğinde bir sürü açığı beraber kapattığımız, aurasıyla setteki herkesin enerjisini yükseltip daha keyifli çalışmasını sağlayan ve esprileriyle sürekli güldüren, yolu inanılmaz açık olan partnerim Demet Özdemir'e çok teşekkür ederim." notunu düştü.

Can Yaman ve Demet Özdemir'den veda yazısı

"İyi ki Can"

Demet Özdemir ise Can Yaman'a, "Her şey birlikte güzel oldu... İyi ki Can Yaman! Seninle göz göze oynamak büyük şanstı benim için... Her şey için çok teşekkür ederim... İyi ki sen! Yolun aydınlık olsun... Hiç şüphem yok, en güzel işler senin olacak..." sözleriyle karşılık verdi.

Yorumlar

YORUM YAZ