Can Yaman’ın paylaşımı tepki topladı

Abone Ol 

Başrolünde yer aldığı 'Sandokan' adlı dizinin çekimleri için İtalya'da bulunan Can Yaman, geçtiğimiz haftalarda Türkiye ziyaretinin ardından tatiline orada devam ediyor. Instagram'da 8,5 milyon takipçisi bulunan Yaman, konakladığı otelde verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınladı. Ancak 31 yaşındaki oyuncunun, denize karşı jakuzi keyfi yaptığı ve kaslı vücudunu sergilediği pozları tepki çekti.

Can Yaman'ın paylaşımı tepki topladı #1

“En azından ihtiyaç listesi paylaş”

Bazı takipçileri, Can Yaman'ın Türkiye'de eş zamanlı başlayan ve devam eden orman yangınlarına yönelik paylaşımda bulunmamasını eleştirdi. Tepki gösteren isimler arasında Yaman'ın meslektaşı Tolga Güleç de vardı.

Güleç, sosyal medya hesabından isim vermeden şu ifadeleri kullandı: “Milyon takipçi yapmış vasıfsız kardeşim… Sana diyorum, yahu kime olacak! Herkesin içinde isim vermeyeyim şimdi, sonra salarsın üstüme 12-13 yaşındaki fanlarını. Bir katkın olsun şu dünyaya! Kardeş durmadan Instagram'da üstü çıplak fotoğraflarını paylaşıp etkileşim kasacağına, yapsana 2 paylaşım! En azından ihtiyaç listesi paylaş! Paylaş bir şey paylaş… Tamam en yakışıklı sensin, en iyi vücut sende tamam. Ne olur?”

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu