Çağla Şikel: Binlerce kez şükrediyorum

Geçtiğimiz gün Ulus’ta mutfak alışverişi yaparken görüntülenen Çağla Şikel, koronavirüs ve normalleşme süreci hakkında konuştu.

Covid-19 salgını boyunca çalışmaya devam eden ünlü manken Çağla Şikel, çocukları Kuzey ve Uzay'ın evde olmaktan hiç sıkılmadıklarını, izinli saatlerinde ise yürüyüş yaptıklarını söyledi. Spor kıyafetleriyle olan uyumu objektiflere yansıdı.

"Tatil düşünmüyorum”

Tatil planı yapmadıklarını söyleyen Şikel, "Açıkçası uzun bir süre çalışıyor olacağım. İşim olmasa bile tatil planı düşünmüyorum. En güvenli neresi olacaksa, çocuklarım için orada olacağım. Evse ev, bu annemin eviyse annemin evi, neresi olursa orası, fark etmez yani. Dolayısıyla bir hayalimiz yok bu seneyle ilgili" dedi. Evine misafir kabul etmediğini vurgulayan ünlü model, "Çocuklar önemli her şeyden önce. Aile içerisinde olan iki kişi; annem ve ablam, onun dışında kabul etmiyoruz" ifadelerini kullandı.

"Çok şanslıyım”

Karantina günlerinde hiçbir şeyi özlemediğini dile getiren Şikel, "Sağlıklıyız, iki elimiz ve ayağımız hala var. Yaşamaya devam ediyoruz. Her şeyden önce bunun için binlerce kez şükrediyorum. Bazı zevk ve lükslerimizden geri kaldık tabii ki, sadece çalışamayanlar için bunları söylemiyorum. Çalışamamak çok kötü bu dönemde. Bu dönemde çalışan nadir insanlardanım ve çok, çok şanslıyım. Bu dönem de geçecek, böyle düşünelim ve hayatın tadını çıkarmaya bakalım. Yoksa 'bu bitsin gitsin' derseniz bitmeyecek. Her günün tadını çıkarmak bizim elimizde, ben çocuklarımla öyle yapıyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar

YORUM YAZ