Mürdüm eriğinin inanılmaz faydaları

Oldukça sağlıklı bir meyve olan mürdüm eriğini tam da mevsimi gelmişken bol bol tüketmeyi unutmayın.

Kuru cildin ilacı marul maskesi

Kırışıklık oluşumuna neden olan önemli faktörlerden cilt kuruluğuna doğal malzemelerden elde edilen maskelerle çözüm bulabilirsiniz. Bunlardan biri de marul maskesi.

Yağ yakımına hız veren 5 besin

Kilo vermeye karar verdikten sonra listenizde yer vereceğiniz bu 5 besin özellikle yağ yakımına yönelik egzersizlerle birlikte uygulandığında oldukça etkili.

Ananas suyu için güzelleşin

Ananas suyu için güzelleşin

Bol miktarda vitamin ve mineral içeren ananas suyu, içeriğindeki B ve C vitaminleri ile hücre kaybını ve cilt problemlerini önlüyor.

Sağlıklı bir gebelik için C vitamini tüketin

Sağlıklı bir gebelik için C vitamini tüketin

Gebelik döneminde organların onarımı, yaraların iyileşmesinde, kemik gelişimi ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için C vitamini tüketimi oldukça önemli...

Kırışıklık ve aknelere portakal yağı

Portakal, içeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde sizi hastalıklardan korurken, portakal yağı ise cilt kırışıklıkları ve aknelere karşı savaş açıyor.

Lahana erken yaşlanmayı önlüyor

Faydaları saymakla bitmeyen lahana, cilt sağlığını korurken, erken yaşlanma bulgularının da engellenmesini sağlıyor. İşte lahananın mucizevi faydaları...

Kokusuna dayanırsanız sarımsak bir mucize

Hem güzelliğinize hem de sağlığınıza birçok yönden olumlu fayda sağlayan sarımsağın başka ne gibi faydaları olduğunu biliyor musunuz?

Kırışıklıklarla savaşan 4 güçlü antiaging

Yaşınız ilerledikçe canlılığını ve parlaklığını kaybeden cildinizin canlı görünümünü yitirmemesi için önleminizi baştan alın. İşte faydalanabileceğiniz 4 güçlü antiaging...

Limon yiyin hastalıklardan kurtulun

Tam bir sağlık deposu olan limonu düzenli olarak tüketerek, yaşam kalitenizi düşüren bu 9 hastalığa karşı önlem alabilir hatta bu rahatsızlıklardan kurtulabilirsiniz.