Buz lazer masaj konforunda lazer epilasyon

Son yılların en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi buz lazerin özelliklerini ve avantajlarını sizler için araştırdık.

Buz lazer epilasyon yaptırmaya karar verince hemen hemen herkesin aklına ''Nerede Yaptırmalıyım'' sorusu geliyor. Buz Lazer merkezlerindeki yoğunluğun her geçen gün artmasından, bu sorunun cevabının büyük bir çoğunlukla ''Buz Lazer Merkezleri'' olduğunu görüyoruz. Buz Lazer son yılların en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi. ''Buz Lazer neden bu kadar çok tercih ediliyor, özellikleri neler?'', sizler için araştırdık.

Buz lazer epilasyonun avantajları

Her geçen gün gelişen lazer epilasyon sistemleri, Buz Lazer ile zirveye çıkmış görünüyor. Buz Lazer, kusursuz ve konforlu bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü bir sistem. Uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiş olan Buz Lazer 80'nin üzerinde ülkede uygulanıyor. FDA onayına sahip Buz Lazer sisteminin başlıca avantajları;

- Patentli Ice Teknolojisi: Bu gelişmiş soğutma sistemi, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Etkili soğutma tüm uygulama boyunca devam ediyor ve cilt yüzeyi sürekli serin tutuluyor. Lazer epilasyonda hissedilen sıcaklık yerini buz gibi serin bir hisse bırakıyor. Böylece hem cilt yanığı riski ortadan kalkıyor hem de lazer epilasyon ağrısız, acısız bir şekilde gerçekleşiyor.

- Patentli SHR Teknolojisi: Tedavi başlığının cilt yüzeyinde sürekli hareket ettirildiği bu uygulama tekniği, ülkemizde ''ütüleme lazer epilasyon'' olarak biliniyor. Ütüleme lazer epilasyon, Buz Lazer sistemini üreten firmanın patentli teknolojisidir. Bu uygulama metodu, cilt yüzeyi ve çevresini ısıtmadan kıl folikülünü yavaş yavaş ısıtarak etki ediyor. Kademeli ısıtma yöntemi yan etkisiz bir lazer epilasyon sunmanın yanı sıra uygulamanın da masaj konforunda olmasını sağlıyor.

- Gelişmiş soğutma sistemi ve patentli uygulama tekniği sayesinde Buz Lazer tüm cilt tiplerinde güvenli bir şekilde uygulanabiliyor. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde FDA onayına sahip olan Buz Lazer ile yaz aylarında da lazer epilasyon yapılabiliyor.

- Üç Dalga Boyu: Buz Lazer, Soprano Ice serisi lazer epilasyon cihazlarını kapsayan patentli bir marka. Soprano Ice ile başlayan seri Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium ile gelişimine devam ediyor. Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazları Alexandrite + Diyot + Nd:YAG olmak üzere 3 dalga boyuna sahip. 3 dalga boyunun gücü, Buz Lazer ile tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlar alınmasını sağlıyor.

- Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili olduğunu kanıtlamış bir sistem. İnce kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması ile öne çıkıyor.

- Buz Lazer geniş bir tedavi başlığına sahip. Bu sayede hızlı bir lazer epilasyon sunuyor ve seans süresi kısalıyor.

- Buz Lazer burun içi ve kulak içi gibi ulaşılması güç alanlar için özel bir uç kullanıyor. Tedavi başlığına takılan bu uç ile aynı zamanda sakal şekillendirme, kaş şekillendirme de hassas bir şekilde yapılabiliyor.

- Erkek sırt ve erkek göğüs bölgesi gibi derin yerleşimli kılların epilasyonu Buz Lazer ile ağrısız bir şekilde gerçekleşiyor.

Yukarıda özetlemeye çalıştığımız özellikleri ile Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul ediliyor. Ağrısız, yanık gibi yan etki riski olmadan her mevsimde lazer epilasyon yaptırabilmek elbette büyük bir avantaj.

Buz Lazer çok talep gören bir uygulama olduğu için çok fazla taklit ediliyor. Bu nedenle taklitlerinden sakınmak ve gerçek Buz Lazer merkezlerine ulaşmak için www.buzlazer.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

YORUM YAZ