Buse Varol: Ne kadar şükretsem az kalır

Geçirdikleri trafik kazasıyla ilgili paylaşım yapan Buse Varol, "Ne kadar şükretsem de az kalır. Bizi Burak'ın ve karnımdaki 5 haftalık bebeğimin melekleri korudu, buna eminim" ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Alişan, kendi kullandığı araçla İstanbul'dan İzmir yönüne doğru giderken kaza yapmış ve Alişan, eşi Buse Varol ve oğulları Burak Tektaş kazayı yara almadan atlatırken, ailenin Vietnam uyruklu bakıcısı Marianne Villamer Candayan (43) ise hafif şekilde yaralanmıştı.

Buse Varol, sosyal medya hesabından kazayla ilgil duygusal bir paylaşım yaptı.

"Yeni bir hayata başladık"

"Allah'a binlerce şükürler olsun, biz yeni bir hayata başladık" diyen Buse Varol, "Allah evladıma, bana, eşime ve dadımıza bir şans daha verdi. İnanılmaz korkunç ve felaket dakikalar yaşadık. Bir daha yaşatmasın Allah'ım. Hiç kimseye. Bu süreçte arayan, mesaj atan, DM'den yazan, bir şekilde bize ulaşmaya çalışıp, bizi merak eden herkese çok teşekkür ederim. Ne kadar çok sevenimiz varmış. Ne güzel insanlar biriktirmişiz. Ne kadar şükretsem de az kalır.

Bizi Burak'ın ve karnımdaki 5 haftalık bebeğimin melekleri korudu, buna eminim. Allah bizi resmen pamuklara sarıp korudu. Ufak tefek yaralarla atlattık. Ailelerimize bağışladı Allah. Yazacak çok şeyim var ama sığdıramam.. Yanımızda olan herkesten Allah razı olsun." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ