Problemli burun birçok soruna zemin hazırlıyor

Sorunlu burun hem psikolojiyi hem de tüm vücudu olumsuz yönde etkiliyor. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım konu ile ilgili bilgiler verdi.

Yaz aylarında burun estetiği ameliyatı olunabilir mi

Sıcak havalarda yapılan burun estetiği ameliyatı ve iyileşme süreci ile ilgili merak edilen gereken noktaları Op. Dr. Bahadır Baykal anlattı.

Burun estetiği hakkında merak ettikleriniz

Kulak Burun ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Bahadır Baykal, burun estetiği ve yöntemleri hakkında konu bilgiler verdi.

Burun Estetiği Hakkında En Çok Merak Edilenler

Burun Estetiği Hakkında En Çok Merak Edilenler

Rinoplasti ameliyatı gün geçtikçe daha da yaygınlaşıyor.

Türklerin derdi kemerli burun

Türklerin derdi kemerli burun

Sosyal medyanın da etkisiyle estetik operasyonların sayısı hızla artarken, uzmanlar Türkiye’de insanların en çok kemerli burundan şikâyetçi olduğunu söylüyor.

Burun estetiğinin 6 adımı

Burun ameliyatları, estetik operasyonlar arasında dünyada birinci sırada yer alıyor.

Burun ameliyatında sağlıklı nefes öncelik

Kadın ve erkeklerin özellikle ergenlik döneminde başlayan estetik kaygıları, yaş ilerledikçe de devam ederken, dış görünümün iyileştirme çabasının önemli bir kısmını, yüz ve yüzün en çarpıcı bölümü olan burun oluşturuyor.

Sonbahar yenilenme zamanı

Estetiğin de bir sezonu var, hangi ameliyatın hangi dönemde yapılacağına dikkat etmeli ve önem vermelisiniz. Çünkü yapılan operasyonun sonuçları mevsimlere göre değişiklik gösterebiliyor

Estetikte 2018 yaz trendi: Hollywood yanağı

Yaklaşık 1 saat süren operasyonun sonunda yanaklardan yağ çıkarılıyor ve yuvarlak yanaklar daha üçgen bir görünüme kavuşuyor.

Burun Estetiği nedir

Ülkemizde yoğun ilgi gören burun estetiği operasyonunu KBB, Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Ozan Seymen tüm detaylarıyla anlattı.