Burun ameliyatında sağlıklı nefes öncelik

Kadın ve erkeklerin özellikle ergenlik döneminde başlayan estetik kaygıları, yaş ilerledikçe de devam ederken, dış görünümün iyileştirme çabasının önemli bir kısmını, yüz ve yüzün en çarpıcı bölümü olan burun oluşturuyor.

Burun ameliyatında cerrah seçimi

Doğru seçimi yapabilmek için her zaman yapılmış gerçek burunlara ve hastalara bakın, bilgisayarda yapılan tasarlanmış burunlar sizi yanıltmasın.

Yazın yapılan estetik operasyonları

Yazın estetik yapılmaz denilenin aksine bazı operasyonlar yaz aylarında da yapılabileceğini, Op. Dr. Özerk Demiralp açıklamada bulundu.

Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Burun estetiği ile ilgili toplumda çok yanlış bilgilerin bulunduğunu söyleyen Doç. Dr. Denizhan Dizdar, yanlışını bildiğimiz doğruları anlattı.

Revizyon burun ameliyatından korkmayın

Revizyon burun ameliyatından korkmayın

Uzmanlar, revizyon burun ameliyatında araştırmanın daha iyi yapılması gerektiğini vurgularken, yalan yanlış bilgilere itibar edilmemesi gerektiğini belirtti.

Güzel bir buruna sahip olma arzusu arttı

Estetik bir görünüme sahip olmak için burnun güzelleştirilmesi amacıyla yapılan rinoplasti ameliyatı, günümüzün en çok talep edilen estetik cerrahi yöntemleri arasında yer alıyor.

Burun ameliyatlarında bir taşla iki kuş

İyi nefes alamama, horlama gibi sağlık problemlerinin tedavisi için yapılan burun ameliyatı sırasında, estetik uygulama da yapılması günümüzde sıklıkla tercih ediliyor.

Burun ameliyatı öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Burun ameliyatı öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili tüm merak edilenleri Op. Dr. Fulya Fındıkçıoğlu anlattı.

Hangi yaşta hangi estetik yaptırılmalı

Her yaşın ayrı bir güzelliği olduğu muhakkak ama estetik müdahaleler için aynı şeyi söylemek doğru olmaz.

Burun ucu düşüklüğü kişiyi yaşlı gösteriyor

Nefes alma fonksiyonlarını önemli ölçüde etkileyen burun ucu düşüklüğü, aynı zamanda kişilerin olduklarından daha yaşlı görünmelerine neden oluyor.