Burun estetiği ile hayat kalitenizi artırabilirsiniz

Hem erkekler hem de kadınlar arasında yaygın bir prosedür haline gelen burun estetiği, zor nefes almaya bağlı gelişen rahatsızlıkları da ortadan kaldırıyor.

Sinüzit, fiziksel ve psikolojik sorunları da beraberinde getiriyor

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Koray Cengiz, sinüzit ile ilgili bilinmesi gereken önemli noktalara değindi.

Bahar alerjisi burun ameliyatlarına engel mi?

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım, bahar alerjileri konusunda bilgi vererek burun ameliyatlarına etkilerini anlattı.

Maskeyle nefes almakta güçlük çekiyorsanız nedeni bu 4 hastalık olabilir

Maskeyle nefes almakta güçlük çekiyorsanız nedeni bu 4 hastalık olabilir

"Maske nedeniyle nefes alamıyorum.” salgın sürecinde bu yakınmayı çevremizde sıkça duyar olduk. Siz de solunum güçlüğü nedeniyle maske takmakta zorlanıyor musunuz? Yanıtınız ‘evet’ ise dikkat. Nefes almakta güçlük çekmenizin nedeni ‘maske’ değil, burnunuzdan kaynaklı bir sağlık problemi olabilir!

Seda Bakan: Burnumu yaptırırsam eşim beni boşar

Seda Bakan: Burnumu yaptırırsam eşim beni boşar

“İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu olan ünlü oyuncu Seda Bakan, kendisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Dolgu uygulamaları hakkında merak edilen her şey

Dudak dolgusu, çene hattı dolgusu gibi birçok alanda kullanılan dolgu uygulamaları hakkında merak edilenleri Op.Dr. Yunus Doğan anlattı.

Tekrarlayan baş ağrıları sinüzitin habercisi olabilir

Tekrarlayan baş ağrılarında genelde migrenin yanında sinüzitin unutulduğunu söyleyen Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım, sinüzitin belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi verdi.

Burun piercing'i hakkında bilmeniz gereken her şey

Görünümünüze hava katmanın en keskin yollarından biri olan burun piercing'i (septım piercing) hakkında merak edilen her şeyi sizin için derledik.

Migren cerrahisi ile ilgili merak edilenler

Toplumun yüzde 15'inde görüldüğü tahmin edilen migrenin kontrol altına alınması için uygulanan migren cerrahisi hakkında merak edilenleri Doç.Dr. Karaca Başaran anlattı.

Sabah yorgunluğunuzun sebebi burun tıkanıklığı olabilir

Uzun süre geçmeyen burun tıkanıklığı yaşam kalitesini düşürebiliyor. Peki, bu durumun ne kadar farkındayız? Burun tıkanıklığını ne derece önemsemeliyiz? Op. Dr. Bahadır Baykal burun tıkanıklığı hakkında önemli bilgiler verdi.