Burcunuz ile en uyumlu olduğu burçlar!

Abone Ol 

İKİZLER / KOVA

Bu iki burç arasında oluşan doğal çekim ile sonu gelmeyen karın ağrıtan sohbetler gerçekleşmesi muhtemeldir. Sadece sevgili ve flört olarak iyi bir çift olmakla kalmaz aynı zamanda vefalı bir dostluk oluşur. İki burçta hava elementi  olduğu için konuşmayı çok sever. Kova için İkizler yaratıcılık demektir, ilham demektir.

Kadın-erkek ilişkilerinde dikkat edilmesi gerekenler - Sağlık Haberleri

YENGEÇ / OĞLAK

Yengeç ve Oğlak burcu da evcimen ve evde olmayı sevdikleri için güzel anlaşırlar. Oğlak burcu, Yengeç burcunda yeterli güveni ve sadakati gördüğü takdirde onu hayatının merkezine yerleştirir. Bu güveni yengeç burcu ilişkinin başında görmesi gerekir aksi takdirde içinde bir şüphe oluşabilir. Yengeç de aynı şekilde partnerine güvenmeyi önemser. Bu durum iki burç arasında oluşan sevgi bağının güçlenmesini sağlar. 

Erkek ve Kadın Arkadaş Olabilir mi?- Kadin.com

BOĞA /  YAY

Toprak grubuna ait olan Boğa burcu ve ateş grubunda yer alan Yay burcu arasında başlangıçta uyumlu gibi gözükebilir. Ama zamanla birbirlerini tanıdıkça Boğa burcu garantici planlı ve disiplinli bir partner arar. Yay burcu ise ani değişken ruh hali ve serbest yaşam tarzı ile Boğa burcuyla örtüşmeyebilir. Aynı şekilde yaşam enerjisi yüksek Yay burcu da kendi gibi gezgin, yerinde duramayan, heyecanlı bir partner ister. Boğa burcu ise sakin karakteriyle ayak uydurmakta zorlanabilir.

Kadın-erkek kalbi ve beyni arasındaki farklar - Acıbadem Hayat

KOÇ / ASLAN

Aynı element grubuna ait olan bu iki burç kolayca anlaşabilmektedir. Koç ve Aslan aynı alanda olunca sadece birbirlerini eğlendirmekle kalmaz bütün çevresini neşesiyle güldürmeyi başarır. Beraber gezmeyi, kitap okumayı, müzik dinlemeyi ve hatta beraber boş vakit geçirmeyi bile seven bu ikili gayet uyumludur. Sadece aralarında ego savaşları yüzünden gerginlik çıkabilir bu durumda büyük engel olmasa da aşılmazsa ilişkinin sonlanmasına sebep olur.

Kendine güvenen bir erkekle çıkmak için 10 neden - Aşk - İlişkiler

TERAZİ / AKREP

Toprak ve Su grubundan olan bu iki burç adeta birbirini tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Bir puzzle misali eksik yönlerini ve fazla yönlerini aktaran burçlar birbiri için eşsizdir.

Her ikisininde hayata bakış açısı farklıdır, sosyal hayatta belki pek anlaşamayabilirler ama konu yatak odasına geldiğinde ve ten uyumları oluştuğunda birbirileri için biçilmiş kaftan dersek yeridir.

Mükemmel ilişki için kusursuz erkeğin 8 özelliği - Aşk - İlişkiler

BAŞAK / BALIK

Bu iki burç birbirlerine siyah ve beyaz kadar zıt yaklaşır fakat doğru frekansı yakalayınca ortak noktalarıda gün yüzüne çıkmaktadır. Balık burcunun umursamaz tavırları Başak burcunu çileden çıkarırken arada yaşanan tatlı tartışmalar ilişkinin dinamiğini oluşturur.

Kadın-erkek ilişkilerinde en güncel konular - Adil Yıldırım

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu