Burcu Esmersoy: Evlenir evlenmez hamile kaldım

“Ver Fırına” ve “Komedi Türkiye” programlarının sezona ara vermesiyle tatile çıkan güzel sunucu Burcu Esmersoy, Bodrum’da Marie Claire ile buluştu.

Marie Claire dergisine birbirinden çarpıcı pozlar veren ünlü sunucu, röportajında da 'aşk itirafı'nda bulundu!

İşte Burcu Esmersoy röportajından ara başlıklar...

"Bu aralar çok mutluyum"

*Bir kadın sence hayatı boyunca birçok kez âşık olabilir mi?

- Bence bir kadın istediği kadar âşık olabilir. Bunun sayısı olmaz... "Sen bugüne kadar kaç kişiye âşık oldun?” dersen, iki diye cevap veririm. Fakat şimdi yani bugünlerde, bu durum değişmiş olabilir. (Gülüyor)

*Bu cevaptan hayatında biri olduğunu çıkarabiliriz.

- Tek bir şey söyleyeyim... Çok mutlu olduğum bir dönemdeyim.

"Her kadının bir kere evlenmesi lazım"

*Daha önce bir evlilik yaşadın ama genel anlamda sormak istiyorum. Evlilik, çocuk gibi konulara sıcak bakıyor musun?

- Bence evlilik çok zor ama bütün kadınların mutlaka bir kere evlenmesi lazım. İnşallah doğru insan olur ve evlilikleri devam eder ama devam etmiyorsa da üzülmemeleri lazım. Çünkü o gazın alınmış oluyor. Hani arkadaşların evleniyor, herkes beyaz gelinlik giyiyor ya... Sen de evlenmek istiyorsun haliyle. Herkes o beyaz gelinliği giyip hayatının en güzel gününü yaşamalı bence.

"Evde kocan bile sana batıyor"

Sonraki ilişkilerinde bir beklenti içine girmiyorsun. Bence evlenip ayrı evlerde yaşamalı insanlar. Ya da arada sırada yalnız kalabilecekleri bir ortam olmalı. Aynı evde yaşamak dünyanın en zor şeyi. Ev ne kadar büyük olursa olsun, o evde kocan bile sana batıyor.

"Evlenir evlenmez hamile kaldım"

*Çocuk konusunda ne düşünüyorsun? İster misin çocuğun olmasını?

- Ben âşık olduğum erkekten çocuk yapmak istiyorum. Onun dışında illa çocuğum olsun diye delirmiyorum. Evlendiğim zaman ikimiz de çocuk istiyorduk. Ben zaten evlenir evlenmez hamile kaldım, maalesef düşürdüm. Ondan sonra da zaten boşandım. Ama dediğim gibi, âşık olduğum erkekten bir parça, aşkımızın meyvesini istiyorum tabii ki.

Yorumlar

YORUM YAZ