Aşkı temsil eden Venüs Aslan burcunda

Astrolog Ceylin Çelebi, 6 Eylül’de Aslan burcuna geçişini yapan ve 2 Ekim’e kadar orada kalacak olan Venüs’ün burçlar üzerindeki etkilerini yorumladı.

2 Eylül Balık Burcunda Dolunay

Sezgiler ve duygularda hayli artacağı Balık Burcunda Dolunay süreci 2 Eylül'de başlıyor. Astrolog Ceylin Çelebi, Balık Burcunda Dolunay'ın etkilerini Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

13. Burç gerçekten var mı

Bir süredir sosyal medyada dolaşan "Burçların tarihleri değişti" ve "13. Burç Yılan burcu" haberleri hakkında konuşan Astrolog Ceylin Çelebi, bu tarz bilgilere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

15 Mayıs Cuma günlük burç yorumları

15 Mayıs Cuma günlük burç yorumları

15 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 15 Mayıs Cuma günlük burç yorumları.

Jüpiter Retrosu başlıyor

Jüpiter Retrosu başlıyor

14 Mayıs itibariyle başlayacak olan Jüpiter Retrosu'yla birlikte arka arkaya gelen Retrolar hayatlarımızla ilgili pek çok alanda etkisini gösteriyor olacak. Astrolog Ceylin Çelebi, Jüpiter Retro'sunun burçlar ve yükselen burçlar üzerindeki etkilerini değerlendirdi.

Balık burcundaki Merkür retrosunun burçlar üzerindeki etkisi

Yılın ilk Merkür gerilemesi Balık burcunda başlarken, en bilinen gücünü kullanarak iletişim ağımızı alt üst etmeye hazırlanıyor.

Güzellik anlayışı tepeden tırnağa değişiyor

Uranüs, Mart 2019 ile Nisan 2026 arasında Boğa burcunda olacak ve bu durum hayatımızda birçok yeniliğe kapı aralayacak!

2019 Burçlara göre tatil önerileri

Burcunu okumadan sokağa çıkmayanlar buyurunuz buraya... Tatil planınızı yapmadan önce bu yazımızı okuyunuz...

Eylül ayı burçlarda aşk hayatı

Eylül hüzünlü bir ay, kimimiz yaz aşklarına veda ediyor mevsim geçişiyle beraber yazın hareketli ve sürprizlerle dolu enerjisinden sıyrılarak düzenli bir hal almaya başlıyor.

Burçlara göre meslek seçimi

Yaptığınız işi sevmiyorsanız, belki de burcunuza göre meslek seçmediğiniz içindir.