Burçlara göre yalnızlara özel aşk şifreleri

Aşkın Şifreleri kitabının yazarı Seçkin İlbuğa, Sevgililer Günü'ne yalnız girmek istemeyenler için burçlara göre yalnızlara özel aşk şifrelerini paylaştı.

Uranüs direkt harekete geçiyor: Ani sürprizler yaşanabilir

Uranüs'ün Boğa burcunda ileri hareketinin tekrar başlaması ile birlikte özgürleşme, kopma ve ani sürprizlerin yaşanması durumunun söz konusu olacağını belirten Astrolog Ceylin Çelebi, Uranüs'ün ileri hareketinin etkilerini değerlendirdi.

8 Ocak Cuma günlük burç yorumları

8 Ocak günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 8 Ocak Cuma günlük burç yorumları.

Korumacı ve Sahiplenici: Mars Boğa burcunda

Korumacı ve Sahiplenici: Mars Boğa burcunda

Bugün itibarıyla Boğa burcuna geçiş yapacak olan savaş ve agresyon gezegeni Mars'ın bu seyahatinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değrlendirdi.

Satürn Kova burcunda

Satürn Kova burcunda

7 Mart 2023 tarihine kadar kalacağı Kova burcuna geçecek olan Satürn'ün hareketinin etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

14 Aralık Yay Burcunda Güneş Tutulması: Duygusal enerjiler ön planda

14 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan yılın son Güneş tutulmasının etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

4 Aralık Cuma günlük burç yorumları

4 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 4 Aralık Cuma günlük burç yorumları.

2021 yılında burçlara göre çocuklar

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 2020 yılının bitmesine yakın bir zaman kala en çok merak edilen konulardan biri olan çocukların burçları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Güneş Yay burcuna geçiyor

21 Aralık 2020 tarihine kadar sürecek Güneş’in Yay burucundaki hareketinin üzerimizdeki etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

9 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları

9 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 9 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları.