9 Nisan Cuma günlük burç yorumları

9 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 9 Nisan Cuma günlük burç yorumları.

Terazi Burcunda Dolunay: Aşk ön planda

28 Mart 2021 tarihinde Terazi burcunda meydana gelecek olan dolunayın tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Venüs Koç burcunda

15 Nisan 2021 tarihine kadar Koç burcunda seyahat edecek olan Venüs gezegeninin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

21 Mart Pazar günlük burç yorumları

21 Mart Pazar günlük burç yorumları

21 Mart günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 21 Mart Pazar günlük burç yorumları.

Güneş Koç burcunda

Güneş Koç burcunda

20 Mart itibarıyla Koç burcuna geçecek olan Güneş'in tüm astrolojik etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

19 Mart Cuma günlük burç yorumları

19 Mart günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 19 Mart Cuma günlük burç yorumları.

Balık Burcunda Yeniay: Olumlu gelişmeler yakın

13 Mart 2021 tarihinde Balık burcunun 23 derecesinde saat 13:21’de bir yeniay meydana geliyor olacak. Astrolog Ceylin Çelebi, Balık Burcunda Yeniay'ın tüm etkilerini Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Mars İkizler burcunda

Bugün itibarıyla İkizler burcuna geçiş yapan Mars'ın etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Başak Burcunda Dolunay: Emeklerimiz karşılığını bulacak

27 Şubat 2021 tarihinde meydana gelecek Dolunay için "Sevdiğimize bugüne kadar verdiğimiz emekler, hizmetler bu Dolunay ile birlikte artık karşılığını bulabilir" diyen Astrolog Ceylin Çelebi, dolunayın tüm astrolojik etkilerini Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Venüs Balık burcunda

Bugün Balık burcuna geçiş yapacak olan Venüs gezegeninin astrolojik etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.