Güneş Akrep burcunda

21 Kasım 2020 tarihine kadar sürecek Güneş’in Akrep burucundaki hareketinin üzerimizdeki etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

16 Ekim Terazi Burcunda Yeniay

Genel olarak, güzellik, estetik, sanatsal aktiviteler, hak, adalet ve eşitlik gibi konuların göze çarptığı Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeniay'ın tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için anlattı.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Genel olarak tüm burçları olumlu olarak etkileyecek olan Başak burcunda yeniayın tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, KadınveKadın takipçileri için değerlendirdi.

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 15 Eylül Salı günlük burç yorumları.

6 Eylül Pazar günlük burç yorumları

6 Eylül Pazar günlük burç yorumları

6 Eylül günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 6 Eylül Pazar günlük burç yorumları.

4 Eylül Cuma günlük burç yorumları

4 Eylül günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 4 Eylül Cuma günlük burç yorumları.

31 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları

31 Ağustos günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 31 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları.

30 Ağustos Pazar günlük burç yorumları

30 Ağustos günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 30 Ağustos Pazar günlük burç yorumları.

29 Ağustos Cumartesi günlük burç yorumları

29 Ağustos günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 29 Ağustos Cumartesi günlük burç yorumları.

27 Ağustos Perşembe günlük burç yorumları

27 Ağustos günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 27 Ağustos Perşembe günlük burç yorumları.