15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları

15 Temmuz günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları

13 Temmuz günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 13 Temmuz Salı günlük burç yorumları.

12 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları

12 Temmuz günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 12 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları.

Yengeç Burcunda Yeniay: Evlilik konuları ön planda

Yengeç Burcunda Yeniay: Evlilik konuları ön planda

10 Temmuz 2021'de meydana gelen Yengeç burcunda yeniay, yuva kurma ve evlenme ile ilgili temaları ile ön plana çıkıyor. Astrolog Ceylin Çelebi, Yengeç burcunda yeniayın burçlara ve yükselen burçlara tüm etkilerini değerlendirdi.

1 Haziran Salı günlük burç yorumları

1 Haziran Salı günlük burç yorumları

1 Haziran günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 1 Haziran günlük burç yorumları.

30 Mayıs Pazar günlük burç yorumları

30 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 30 Mayıs Pazar günlük burç yorumları.

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması

26 Mayıs tarihinde Yay burcunun 5 derecesinde meydana gelecek olan Ay tutulmasının tüm burçlara ve yükselenlere etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun

11 Mayıs 2021 Salı günü Boğa burcunun 21 derecesinde yaşayacağımız ve sürpriz değişikliklerle birlikte gelecek olan Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay'ın tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

27 Nisan Salı günlük burç yorumları

27 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 27 Nisan Salı günlük burç yorumları.

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay

27 Nisan 2021 tarihinde Akrep burcunun 7 derecesinde meydana gelecek olan Uranüsyen Dolunay'ın tüm burçlara ve yükselen burçlara etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.