9 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları

9 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 9 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları.

8 Mayıs Cuma günlük burç yorumları

8 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 8 Mayıs Cuma günlük burç yorumları.

6 Mayıs Çarşamba günlük burç yorumları

6 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 6 Mayıs Çarşamba günlük burç yorumları.

23 Nisan 2020 Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay

23 Nisan 2020 Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay

Astrolog Ceylin Çelebi, KadınveKadın takipçilerine özel 23 Nisan 2020 Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay'ı ve burçları nasıl etkileyeceğini değerlendirdi.

Mart bebekleri hakkında 10 ilginç bilgi

Mart bebekleri hakkında 10 ilginç bilgi

Doğum günleri her yıl ilkbaharın dönüşünü sembolize eden Mart bebekleri, harika bir zamanlamalarının olduğu söylenebilir.

En romantik burç hangisi

Düşüncesiz, umutsuz, alaycı ya da gerçek bir romantik... En romantik burç hangisi?

Burcunuza göre gerçekten aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız

Aşık olduğunuz çoğu kez bariz bir şekilde görünebilir, ancak bazen gerçekten aşık olup olmadığınızı anlamak için biraz daha derine inmeniz gerekir. Peki, burcunuza göre gerçekten aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız? İşte cevabı...

Her burcun gönlünde yatan bir çiçek var

Burçların enerjilerine uygun olan çiçekleri alarak, sevdiklerinizin mutluluğunu artırmaya ne dersiniz?

Burç gruplarına göre yılbaşı için makyaj tavsiyeleri

Yeni yılda tüm gözleri üzerine çekebilmenin bir sırrı da burcuna göre yapacağın makyajında saklı. Burç gruplarına uygun makyaj önerilerini makyaj tutkunları için paylaşıyor.

Yılın ikinci yarısında doğanların sosyal kişilik renkleri

Doğum tarihimizin bir şifresi olduğunu belirten Renk Uzmanı ve Terapisti Sebla Özyurt, basit bir hesaplama ile sosyal kişilik renklerinin belirlenebileceği hakkında açıklamalarda bulundu.