Bu yöntemler ile dişil enerjinizi ortaya çıkarabilirsiniz

Doğada hem diş enerji hem de eril enerji bulunmaktadır. Mutlu olmamız için bu enerjilerin dengede olması gerekmektedir. Daha mutlu, dengeli, sevecen olmak için dişil enerjimizin yüksek olması gerekir. Dişil enerji zamanla davranışlara bağlı olarak düşebilmektedir.

Abone Ol 

Dişil enerji ve eril enerji her cinsiyette bulunmaktadır. Bu enerjilerinden birbirlerinden farklı olması yani birinin çok yüksek veya düşük olması duygu durumlarınızı etkileyebilir. Enerjiler davranışlarımıza bağlı olarak değişir. Bu yüzden dişil enerjinizi kolayca yükseltmeniz mümkün. Yapmanız gerekenler oldukça basit gelin başlayalım..

Kendinizi tanıyın

z6

Dişil enerjiyi yükseltmenin en önemli adımı, kendinle barışmak ve kendini tanımaya başlamak. Kişinin sevgi ve şefkati keşfetmesi, kendine, duygularına ve isteklerine öncelik vermesi, dişil enerjiyi yükselten en önemli noktalardan biri.

İçinizden geldiği gibi davranın

EWE Enerji, Kızlar Sahada'da Gönüllü Oldu

Dişil enerji, özgürlüğümüzü simgelediği için sezgilerimiz de ön plana çıkıyor. “İnsanlar ne düşünür?” demeden içimizden geldiği gibi hareket etmek, sezgilerimize güvenmek dişil enerjimizi yükseltir.

Daha yaratıcı işler yapın

z1

Dişil enerji yaratıcılıkla ilgilidir. Sanatla ilgilenmek, resim yapmak, bir şeyler yazmak veya okumak, yaratıcı yönünü açığa çıkaracak ve dişil enerjini yükseltecek.

Negatif enerjiden uzak durun

z8

Dişil enerji olumlamaları da içindeki dişil enerjiyi yükseltmek için faydalı olacaktır. İçindeki negatif enerjileri uzak tutmak, sevgi ve hoşgörüyü ön plana çıkaran, özsevgiye dayalı olumlamalara fırsat verebilirsin.

Fikirlerinizi özgürce belirtin

z2

Dişil enerjide kendini engellememek, özgür, özgüvenli olmak ve fikirleri dile getirmek son derece önemli. Baskılardan kurtulup özgürce kendini ifade etmeye çalışmak, dişil enerjini yükseltmende yardımcı olacak.

Yeniliklere açık olun

Dişil enerji alıcı olmakla, eril enerji ise verici olmakla ilgilidir. Karşına çıkan fırsatları reddetmemek, yeniliklere açık olmak, kısacası alıcı olmak dişil enerjini yükseltecek.

Cilt bakımınıza özen gösterin

z7

Düzenli cilt bakımı  yapmak, kendine özen göstermek, dişil enerjiyi en çok yükselten şeylerden biri. Kendini iyi ve güzel hissetmek için yapacağın tüm cilt bakımı adımları çok işe yarayacak. Özellikle bir serumla cilde masaj yapmak, düzenli cildi temizlemek ve nemlendirmek cilt kaliteni artırıp daha sağlıklı görünmeni sağlayacak, böylece kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Kendinizi müziğe bırakın

Rüyada Müzik Dinlemek Ne Anlama Gelir?

Müzik dinlemek, dans etmek çakraları harekete geçireceği için dengelenmeni ve enerji dolmanı sağlayacak. Ayrıca özgürce dans ettiğinde kendini harika hissedeceksin.

Tuzlu suyla banyo yapın

z22

Dişil enerji su elementiyle ilgilidir ve sık sık duş almak dişil enerjiyi yükseltir. Son dönemde popüler olan dişil enerji için tuzlu su ile yıkanmak da işe yarayabilir. Duştan çıkmadan önce son adımda deniz tuzu karıştırdığın 1 litre suyu üzerine dökebilirsin. Tuzlu su, negatif enerjilerden arınmana yardımcı olabilir.

 

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu