Bu yıl denemeniz gereken 8 moda trendi

Moda haftaları tüm hızıyla devam ederken, 2020 moda trendleri de kendisini belli etmeye başlıyor. Rahat ve giyilebilir stillerle dolu olan 2020 trendlerinden öne çıkan 8 tarza daha yakından bakalım...

Moda haftalarında, defileleri izlediğimizde genelde birçok parçanın giyilmez ve genellikle denemeye değmez olduğunu düşünürüz. Güzel haber mi? 2020 trendleri, kostüm giyiyormuş gibi hissetmeden evde hissetmenizi sağlayacak kadar rahat, giyilebilir stillerle dolu. Bu yıl öne çıkmanıza yardımcı olmak için mutlaka denemeniz gereken 8 trendi derledik...

Midi etekler

2020 tamamen bir midi etek yılı olacak diyebiliriz. Midi etekler bu yıl her yerde olacaklar. Kadınlar midi eteklerle kendilerini çok rahat hissediyorlar ve en güzel taraflarından biri sadece gömlek ve ayakkabıları değiştirerek kolayca giyinebiliyorlar. Askılı kombinler ve topuklularla eşleştirebilir veya daha rahat bir kombin arıyorsanız tişört ve spor ayakkabılar ile giyinebilirsiniz.

Parlak saç boyaları

Cesur renk patlamaları bu yıl sadece giyim, ayakkabı ve mücevher için değil, saç stilinde de büyük bir trend. Geçici parlak renkler, bu yıl her yerde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Canlı ve cesur saç dönüşümlerini çevremizde oldukça fazla görebiliriz.

Renkli takım elbise

2020 için ofisinize biraz stil katmak isteyen biriyseniz şanslısınız demektir. Renkli takım elbiselerin adeta bir patlama yapacağını söyleyebiliriz. 2020, bu göze çarpan elbisenin yılı olacak. Renkli bir takımla bir sonraki toplantınızda tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Sürdürülebilir moda

Hızlı modanın çevresel etkileri konusunda son zamanlarda yapılan açıklamalarla 2020, çevre dostu bir tarza yöneldi. Önümüzdeki yıllar boyunca sürdürülebilir moda adına alternatifler sunan çok sayıda modacı ve marka olacak. Son zamanlarda, sürdürülebilirlik, küresel moda sektöründe lider eğilimlerden biri haline geldi. Ve sadece küçük dükkanlar deği, birçok büyük marka da sürdürülebilir moda adına çalışmalar yapıyor.

Puf kollular

Bu yıl tarzınızı bir sonraki seviyeye yükseltmenin kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Puf kollu bir şey deneyin. Puf kollular, trend seviyesini yükseltiyor ve günlük kullanım, ofis veya aklınıza gelebilecek herhangi bir yer için uygun görünüyorlar. Peki onları nasıl giyinmelisiniz? Küçük bir küpe veya zarif bir kolye gibi minimal aksesuarlar, bu cesur silüetler için harika olurdu.

Kare parmaklı topuklu

Bu yıl bir stil patlaması yapan sadece klasik gömlekler ve etekler değil; Ayakkabılar da retrodan ilham alıyor. 2020 için gördüğümüz en büyük trendlerden biri kare burunlu ayakkabılar. Bu trend daha sıcak bahar aylarında büyük bir patlama yapacak.

Püsküller ve saçaklar

Bazen, kıyafetinizdeki eksik, göz alıcı bir şeyin olmaması olabilir. Bohem püskül trendi birkaç yılda bir geri dönmeye devam ediyor ve bu yıl zirveye oynuyor. Kendinizi maceraperest hissediyorsanız, etkileyici saçak ayrıntılarına sahip bir çanta deneyin.

Çiçek baskıları

2020'de şık görünüm söz konusu olduğunda, kelimenin tam anlamıyla parlak bir şekilde tomurcuklanan bir eğilim var. Bahar, çiçeksi gösteriş yapmak için mükemmel bir zamandır. Nasıl giyeceğinizden emin değil misiniz? Çiçek baskılıları her zaman görünümünüzü güzelce bir araya getirebilecek parçalarla eşleştirebilirsiniz.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ