Bu yaz denenecek 10 şık tırnak trendi

İnce şık detaylardan cesur tasarımlara, bu sezonun en şık tırnak trendlerini sizin için derledik.

Yeni tırnaklar, görünümüze ekstra bir şeyler eklemek için mükemmel bir yoldur. Klasik renkleri her zaman deniyor ve seviyorsunuz ama neden bir sonraki manikürünüz için biraz daha çılgın şeyler denemiyorsunuz?

İnce şık detaylardan cesur tasarımlara, bu sezon herkes için harika trendler var.

1. Grafik detayı

Bu sezonun en cesur görünümü bu gibi görünüyor. Tüm dikakti üzerinizde toplamak için kontrast renkler seçin veya daha yumuşak bir stil için benzer tonları seçin. Basit şekil ve desenlerle deneyin. Daha ayrıntılı bir tasarımın peşindeyseniz, bir profesyonele gitmek isteyebilirsiniz.

2. CD tırnaklar

Holografik bir CD oejeler ile 90'ları kucaklayın. Bu göz alıcı görünüm, küçük yansıtıcı parçacıklardan oluşan özel bir pigment ile kolayca elde edilebilir. Çıplak tırnaklarla veya istediğiniz temel renkle başlayın, bir pigment tabakası uygulayın ve şeffaf bir sızdırmazlık jeli ile bitirin.

3. İnci detayı

İnci tırnak trendi bir süredir kullanılıyor. Bu eğilim hakkında en iyi şey ne kadar çok yönlü olduğudur. Lüks bir şeyin peşindeyseniz, tırnaklarınıza gerçek inciler uygulayın. Ne kadar çekici görünmek istediğinize bağlı olarak, tırnak üzerinde her tırnağa bir tane uygulayabilir veya tırnaklarınızı tamamen kapatabilirsiniz. Ancak, biraz daha ince bir görünüm istiyorsanız, yanardöner bir inci oje mükemmel bir alternatiftir.

4. Zikzak tırnaklar

Zikzak tırnaklar karmaşık görünebilir ancak evde yapılması nispeten kolaydır. Sadece iki renk oje, biraz yapışkan bant ve biraz sabırla bu retro manikürü çok kısa sürede tamamlayacaksınız.

5. Mermer detayı

İster inanın ister inanmayın, mutfağınız için hayalini kurduğunuz mermer tezgah, manikür için gerçekten harika bir ilham kaynağı! Bu sofistike trend, çevrimiçi birçok kendin yap videolarından birinin yardımı ile yapabilecek şekilde kolaydır. Tek bir tırnağa yapacak şekilde başlayın ya da kendinize daha fazla güveniyorsanız tüm tırnaklarınızı yapın.

6. Hayvan deseni

Hayvan desenleri hiç bitmeyeceği düşünülen trendlerden biri. Klasik bir leopar veya çita baskısı her zaman güzel görünse de, neden sezonun en yeni yeni baskısını denemiyorsunuz: İnek baskısı!

7. Geometrik Sanat

Farklı bir tarz için geometrik sanatı deneyin. Bu tasarım tamamen keskin çizgiler ve kalın şekillerden oluşuyor. Burada her tırnağın üzerinde farklı desenlerle gerçekten yaratıcı olmaktan korkmayın.

8. Tek tırnak detayı

Tek bir tırnak detayı ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Bu gösterişli trend için, biri hariç tüm tırnaklarınızı tercih ettiğiniz renkte boyayın ve kalan tırnağınızı patlatın! Klasik seçenek, tek bir metalik veya ışıltılı tırnaktır ancak desenleri veya grafikleri deneyebilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur!

9. Metalik tırnaklar

Metalik tırnaklar bu sezon zirveyi yaşıyor. Bu çılgınlık, Kylie Jenner ile şu anda Hollywood'un dört bir yanında görünmektedir. Metalik trend, daha uzun tırnaklarla hemen hemen her renkte harika görünür.

10. Galaksi tırnaklar

Uzaydan esinlenen tasarım, internetteki tüm kendin yap videolarında ortaya çıkmaya başladı ve bu da onu izlemek için bir trend haline getirdi. Galaksi tırnakları evde yapmak şaşırtıcı derecede kolaydır ve soyut doğası gereği seçenekler oldukça fazladır.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

zeynep 06-04-2020 20:10:20

deneyecem

YORUM YAZ