Bu şehir bir başka! Robotlar şehri sizi eğlenceli bir deneyime çağırıyor

Robotlarla dolu bir şehre adım atmak ister miydiniz? O zaman size güzel haberimiz var. Robotlar şehri Türkiye'de! Peki bu eğlenceli dünyada sizi neler mi bekliyor? Hadi haberin detaylarında buluşalım…

Abone Ol 

 

Emaar Square alışveriş merkezinde açılan robotlar şehri, eğlence ve bilimi bir araya getiriyor. Burada deneyimleyeceğiniz her şey sizin için bir ilk niteliğinde olacak. Çünkü Las Vegas, Berlin, Tokyo gibi dünyanın farklı yerlerinden gelen tam 85 tane robot ilk defa Türkiye’de sizlerle buluşuyor. Gezerken hem öğrenecek hem de bu eğlenceli deneyimin bir parçası olabileceksiniz.

Robotlar şehrinde neler yapabilirsiniz?

Dans edebilir, “canlı” robotlarla oynayabilir, uzay teknolojilerini test edebilir, uçan hologramları yakalayabilirsiniz!

İşte şehrin öne çıkan robotları:

  • Robot bilim adamı: Einstein’ın robot hali mi? Yok artık! Üstelik gerçeğinden ayırt etmesi oldukça zor. Robot bilim adamı Einstein’a istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Vereceği cevaplara hayret edeceksiniz.

  • Unitree: Robot köpek Unitree ile tanışın. O çok zeki bir köpek. Verdiğiniz bütün komutları kolaylıkla algılayabiliyor. Üstelik dans bile edebiliyor!

  • Cruzr: Dans etmeye en çok bayılan robot kesinlikle Cruzr. Şarkılarla uyumlu danslarıyla izlerken ona hayran kalmamak elde değil.
  • Barni: Görsel hafızaya sahip olan Barni, gördüğü yüzleri asla unutmuyor. Onunla konuşmaya çalışabilir ve sorular sorabilirsiniz. İnsansı tepkileriyle sizi resmen hayrete düşürecek.

Bu eğlenceli deneyim ne zamana kadar sürecek?

Robotlar Şehri İstanbul’da 2 Ekim 2022 tarihine kadar EMAAR SQUARE AVM’de siz değerli ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu