Bu resim gerçek kişiliğinizi ortaya koyuyor

Başlamak için resme bakın ve ilk görüntüyü bulur bulmaz, gördüğünüz şeyin ne anlama geldiğine bakın...

Kişilik kavramı çok yönlü bir kavramdır. Çünkü en yüksek psikolojik karmaşıklık dereceleri bile insanların özü ile harmanlamaktadır. İlişkisel psikoloji, herkesin "benzersiz kişisel geçmişlerini, çatışmaları ve dünyayla ilişki kurma yollarını yansıtan" ilişkisel kalıplara sahip olduğunu ileri sürer.

Her birimiz kendi kişilik kalıplarımızı geliştiririz ve bu kalıplar karakter özelliklerimizi doğurur ve bazen değiştirir. Etrafımıda olan biten her şeye verdiğimiz anlık tepkiler bilinçaltımızla ilgili ipuçları veriyor.

Aşağıdaki resimde ilk gördüğünüz şey, bilinçaltınıza bağlı olarak kişiliğinizi yansıtan şeydir.

Başlamak için resme bakın ve ilk görüntüyü bulur bulmaz, gördüğünüz şey hakkında ne yazdığını görmek için aşağı kaydırın.

Horoz

Resimde gördüğünüz ilk şey bir horozsa, coşkularını paylaşan bir yapınız var. Her sabah bilinen güvenleri göz önüne alındığında, horozlar Çinliler tarafından "beş erdem - medeni sorumluluk, medeni sadakat, cesaret, nezaket ve güven"i somutlaştırdığı için yüzyıllarca saygın bir hayvan olarak anıldı.

Peygamber devesi

Farkettiğiniz ilk şey bir peygamber devesi ise, genel olarak sakinliği seven bir yapınız var demektir. Dışarıdaki kaos ve gürültüden oldukça sıkılıyorsunuz ve genel olarak sakin bir hayat yaşamak istiyorsunuz. Zamanınızı nasıl kullanacağınızı öğrenecek güç ve motivasyona sahip birisiniz. Sakin bir yapınız olsa da gerektiğinde hızlı kararlar almaya yetecek kadar zeki ve anlayışlısınız.

Köpek

İlk olarak köpeği farkettiyseniz, muhtemelen kendinize karşı nazik, sadık ve dürüst olmanız gerektiğini hatırlamanız gerekir. Son zamanlarda kendinizi onurlandırmayı ihmal ediyor olabilirsiniz. Aşk için büyük bir ruhunuz ve kapasiteniz var. Bu nedenle insanların ruhunuzu incitmesi son derece zor. Ek olarak, başkalarına hizmet etme konusunda bir düşkünlüğünüz var. Söylediğiniz ve yaptığınız her şeyde sevgi ve kalite ön plandadır.

Kelebek

Kelebeği farkedenler, yaşamlarındaki değişimi nezaketle kucaklayan ve bu değişimin her şeye iyi geleceğini düşünen, değişimi bir armağan olarak gören insanlardır. Yaşamdaki değişimleri geldikleri gibi kabul ediyorsunuz ve çabucak bu değşimleri kabulleniyorsunuz. Ayrıca çok hassas bir yapıya sahipsiniz, sevdikleriniz sizi kolayca üzebilir. Bununla birlikte, güzelliğiniz her an pırıl pırıl parlıyor ve sizinle karşılaşabilecek kadar şanslı herkese neşe dağıtıyorsunuz.

At

Atlar genel olarak, tutkunuzu takip etmek için sizi sürükleyen yaşam gücünü temsil eder. Atlar, içgüdülerini takip eden aynı zamanda dengelerini koruyabilecek birinin de bir işaretidir. Ek olarak, at görenler, heyecana düşkün, enerjik insanlardır.

Yengeç

Bir yengeç varlığının bize birkaç şeyi hatırlatması amaçlandığı söylenir: Hedeflerimize ulaşmak için her zaman doğrudan bir yol izleyemeyiz, ancak yana doğru adım atmaya ve yeni bir bakış açısı oluşturmaya istekli olmamız gerekir. Önemli olan nokta; ne zaman adım atacağınızı ve ne zaman çekileceğini bilmeniz gerekir. Resimde ilk olarak yengeci gördüyseniz, büyük olasılıkla utangaç ve son derece hassas bir insansınız. Zamanınızı gizlice, hem kendinizin hem de başkalarının yararına bir şeyler yapmak için kullanmayı seviyorsunuz.

Kurt

Kurtlar, medeniyeti temsil ederken aynı zamanda hepimizin vahşi içsel dürtülerimizi zaman zaman onurlandırmamız gerektiğinin bir hatırlatmasıdır. Gördüğünüz ilk şey bir kurtsa, uyum ve disiplin arasındaki dengeyi anlayan, çok organize bir bireysiniz. Keskin görüşlerinize güvenme kabiliyetiniz, hızlı ve güçlü duygusal bağlar kurma yeteneğine sahip olduğunuzu gösteriyor. Oldukça zekisiniz. Aile bağlarınız kuvvetli ve sadık bir arkadaşsınız. Bazen istekleriniz bitmek bilmeyebilir bu nedenle katı ve rekabetçi olabilirsiniz.

Kartal

Kartalı hemen gören birinin ruhsal yollarıyla yeniden bağlantı kurması gerekiyor. Kalbinizin size vermek istediği mesajlara bakmanız gerekir, böylece kapıları açıp, uçabilmek için istediğiniz yola doğru uçabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla uyum içindesiniz ve dünyanın her yerinde insanlarla bir denge ve uyum içinde yaşabilirsiniz. Hava kadar özgürsünüz ama suyu da çok seviyorsunuz. İçsel büyüme için gereken yüksekliklerde uçabilecek bir insansınız.

Güvercin

Güvercin barışın ebedi sembolüdür, gözünüz ilk önce bu şanlı kuşu yakaladıysa, bazen bu dünyada istediğinizi elde etmenin en iyi yolunun kanatlarınızı uzatmak ve rüzgara teslim olmak olduğunun farkındasınızdır. Sizi ileriye götürecek cesaretiniz olduğu sürece, yaptıklarınız sizi doğru sonuca ulaştıracaktır. Gördüğünüz ilk şey güvercin ise muhtemelen dünyadaki en nazik insanlardan birisiniz. Birçok insanı çeken bir masumiyet dolu bir havanız var. Oldukça cömert bir yapınız var ancak başkalarının bunu kötü niyetle kullanmamsı için dikkatli olmalısınız.

Serkan Sıtkı Şahin

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ