Bu önerilerle ofisin en şıkı ol!

Her gün işe giderken ne giyeceğini düşünmek zorunda değilsin. Bu yaz ofisin en şık kadını sen olacaksın.

kadinvekadin.net/ÖZELHABER
Moda Editörü: Başak ÖZEN

Gençsin, için kıpır kıpır mezunda oldun; ancak iş hayatında kampüsteki gibi giyinemezsin. Siyah ve kahve olarak benimsediğin ceket-etek-pantolon takımlar gözünü korkutmasın çünkü, böyle eğlenceli olan takımlar da var.

Özel tasarım sana kendini daha özel hissetirmeni sağlayabilir. Neden diye soracak olursan; kimsede görmeyeksin ve üzerine daha iyi oturacak.

Bej rengi bu pantolon-ceketle 2012 yazı çok havalı geçecek. Ofis ortamında şıklığınla herkesi kıskandıracaksın. Bej vebeyaz tonlarındaki takım elbiseni koyu renkli ayakkabılarla yerine pudra tonlarındaki ayakkabılarla kombinlemeni öneriyoruz.

Kapri pantolonlar 2012 yaz sezonuna damga vuracak şimdiden birkaç tane dolabına eklemelisin. Ceket ve renkli ayakkabılarla tamamlanan bu kombinasyonu gündüz babetlerle, gece ise yüksek topuklu ayakkabılarla kullanarak çık şık olabilirsin.

IFW 2012'de çok sık karşılaşılan asimetrik parçalarla bu yaz sık sık karşılaşacağız. Bacaklarına güveniyorsan çok fazla aşırıya kaçmayarak ofis ortamında da kullanabilirsin.

Sade detaylardan hoşlanıyorsan düz renkleri tercih etmelisin. Blazer ceketinin yakasındaki renk detayı ya da takacağın şık bir broş tüm havanı değiştirecek.

Şalvar tulumları minik bolero ya da ceketlerle birlikte kombinlemeye ne dersin? Bu tulumun iş için fazla abartılı olduğunu düşünüyorsan babetle birlikte kullanarak daha sade görünebilirsin.

Klasik çizgiler senin stilini çizen ana hatları oluşturuyorsa; hakim yaka gömlek, kumaş pantolon ve hafif topuklu bir ayakkabı tüm işini görecektir.
Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :