Bu huylara sahip olan erkeklerle evlenmeyin!

Evlenmeyi düşündüğünüz erkekte bu huylardan varsa tekrar tekrar düşünün derim. Kadınlar genellikle evlendikten sonra düzelir düşüncesine giriyor ve kendilerini kandırdıklarının farkında bile olmayabiliyor. O yüzden gözünüzdeki perdeyi kaldırın ve dikkatinizi buraya verin durum vahim..

Abone Ol 

Seni annemden bile daha çok seviyorum;

Sizi annesinden bile daha çok sevdiğini söyleyen erkekten mümkün mertebe uzak durun çünkü erkekler ilk durakta sizi bırakıp kaçacaktır.

En yakışıklı adam

Hayatınızda gördüğünüz en yakışık adamla evlenir misiniz? İyi düşünün ve dikkatli karar verin. Bu tür yakışıklı bir adam çapkınlığına ve kadınların onlara olan ilgisine oldukça düşkündür. Ve böyle erkeklerle uzun bir birliktelik oldukça zordur.

Geleneklerine aşırı bağlı 

Geleneklerine aşırı bağlı ve sizi de geleneklerine uydurmaya çalışıyorsa, hatta zorluyorsa tekrar düşünmenizde fayda var. Sizi değiştirmeye çalışan bir adamla nasıl anlaşabilirsiniz ki?

 

Her konuda eleştiren 

Her konuda eleştiren erkek, olumlu yönlerinizde bile kusur arar. Bu durumda kendinizi değersiz hissetmenize neden olur ve ilişkinizi yorabilir. Bu tip erkeklerden uzak durun.

Özel günleri önemsemeyen erkek

Özel günleri önemsemeyen partnerini ufacık bir jestle dahi mutlu etmeyi bilmeyen erkek net düşüncesiz erkektir. Yüzyıllar boyu erkekler kadınları mutlu etmenin yollarının ufak sürprizlerden geçtiğini bilmiyorlar. Ot geldiler saman gidiyorlar.

Kötü alışkanlıkları olan

Evlenmeden önce kumarı, içkisi varsa kadınlarla içli dışlı bir erkekse ve evlendikten sonra düzelir diye düşünüyorsanız anca kendinizi avutursunuz. Yok öyle bir şey evlenince falan değişmezler. Siz kendinizi kandırıp sadece hayatınızı mahvetmekle kalırsınız.

 

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu