Bu hafta sonu aksiyona doyamayacaksınız!

İzlerken nefesinizi kesecek aksiyon filmlerini sizler için derledik!

Abone Ol 

  Hafta sonu dışarıda eğlenceli vakit geçirmek istiyor ama bir yandan da kendinizde o enerjiyi bulamıyorsanız, patlatın mısırları bu hafta sonu evde film keyfinin tadını çıkarın! İzlerken nefesinizi kesecek birbirinden güzel aksiyon filmlerini sizler için derledik. 

1. JOHN WICK 4 (IMDb- 8.2)

4 filmden oluşan bu seriyi mutlaka izlemesiniz. Filmin 4. serisinde John Wick, High Table olarak bilinen suç örgütünü yenmenin bir yolunu keşfeder. Ancak özgürlüğünü kazanmadan önce, dünya çapında güçlü ittifaklar kuran ve John‘un eski arkadaşlarını düşmana çeviren yeni düşmanı The Marquis’le yüzleşmesi gerekiyor. Aksiyona doyamayacağınız bu filme bayılacaksınız!

2. EXTRACTION (IMDb- 6.7)

Bir uyuşturucu baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için Bangladeş’e gönderilen sert kiralık katil, kendisini iç hesaplaşmalarla dolu bir yaşam mücadelesinin içinde bulur. Aksiyon, tempo, kovalamacanın bir an bile düşmediği inanılmaz sürükleyici bir film. Mutlaka izlemeniz gereken filmlerin başında geliyor.


3. NOBODY (IMDb- 7.4)

John Wick serisinin senaristi Derek Kolstad’ın senaryosuna imza attığı Nobody, evlerine giren hırsızlara karşı koymaması ailesi ve çevresinde hayal kırıklığı yaratan Hutch’ın, bu olay sonrası bastırdığı içgüdü ve yeteneklerini serbest bırakmasıyla gelişenleri konu ediniyor. Oyuncu bakımından oldukça zengin bir kadroya sahip olan Nobady filmi John Wick tarzında filmleri sevenlerin oldukça keyif alacağı bir film olacaktır.

Başa dön tuşu