Bu hafta magazin sallandı!

Abone Ol 

Ünlüler dünyasından çılgın haberler gelmeye devam ediyor. Bu hafta da magazin köşesi sallandı. İlgi çeken magazin haberlerini sizler için derledik. E hadi ne bekliyorsunuz gelin birlikte bakalım!

Burcu Esmersoy’un yüzündeki değişim merak uyandırdı

Ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy’un mücevher fuarındaki görüntüsü dikkat çekti. Yüzünde şişlik fark edilen ünlü sunucunun yaşadığı değişimin sebebi merak konusu oldu.

Burcu ile Haftasonu (Burcu Esmersoy) Biyografi - Biyografi Sitesi

 

Nurgül Yeşilçay’dan çorba fiyatına isyan

Bodrumda tatil yapan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, restaurantta içtiği çorbayı sosyal medya hesabında paylaşarak isyan etti. ”Uçmuş bunlar yaa” diyerek 132 tl olan çorbayı paylaşırken takipçilerinin de büyük ilgisini gördü. Peki siz bir çorbaya 132 tl verir miydiniz?

Nurgül Yeşilçay ünlü marka Balenciaga'yı böyle ti'ye aldı, sosyal medya yıkıldı

Nurgül Yeşilçay'dan 132 liralık çorba tepkisi: Uçmuş bunlar - Tele1

Sesinize sigorta yaptırmak ister misiniz? Beste Açar istemiş

Kayahan’ın kızı Beste Açar, geçtiğimiz günlerde İstanbul Sigorta Acenteleri Derneğinin 60. yıldönümü kutlamasına katıldı. Kutlamada sunuculuk yapan Beste Açar aynı zamanda Ferhat Göçerle birlikte şarkı söyledi.

Ses sigortası teklifi

Sigortacıların gecesinde Ferhat Göçer ve Beste Açar'dan muhteşem düet Son Dakika Haberler

Kutlama gecesinde sigorta şirketi, yeni albüm çıkartacak olan Beste Açara 150 bin tl karşılığında ses tellerini sigortalatma teklifinde bulunmuş. Şaşırtıcı teklifin ardından Beste Açar kendisinin de çok şaşırdığını ve böyle bir teklif aldığı için mutlu olduğunu belirtti.

Gülşen affetmedi iddiaları susturdu

Sahnedeki cesur kıyafetleriyle çok konuşlan ünlü şarkıcı Gülşen’in hakkında her hafta çeşitli yorumlar yapılıyor. Çoğunlukla bu yorumlarla ilgilenmeyen ve kariyerinde başarıyla ilerleyen şarkıcı bu defa susmadı.

Gülşen Kendisine Ahlak Bekçiliği Yapan Seren Serengil ve Bircan Bali'den İntikamını Mahkeme Yoluyla Aldı

Sınırları zorlayan Gülşen, kalça ve bel detaylı sahne kıyafetiyle dikkatleri üzerine çekti - Haberler

Dava açtı

Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali’nin sunduğu ”Söylemezsem olmaz” programında adından sıklıkla bahsedilen sanatçı. Kıyafetlerine karşı yapılan çirkin söylemlere Hakkında dayanamadı ve sunuculara dava açtı. Mahkemede koruma ve tedbir kararı alınırken ayrıca kararın ihlalinde zorlama hapsine başvurulacağı konusunda sunucular uyarıldı.

Söylemezsem Olmaz sunucularından 'RamBel' gafı! Sosyal medyanın diline düştüler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu