Bu burçlara bulaşırken 40 kere düşünün

Haksızlıktan herkes uzak durmak ister ama maalesef ki bu pek mümkün olmuyor. Haksızlık karşısında bazı burçlar çok sessiz kalırken bazıları çıldıracak duruma geliyor. İşte haksızlığa tahammülü olmayan burçlar.

Abone Ol 

Her burcun kendine öz özellikleri bulunuyor. Bu özellikler arasında haksızlığa gelemeyen burçlar da var. Haksızlık karşısında çileden çıkacak burçlarda var. İşte bu burçlar asla haksızlığa gelemiyor. Onlara haksızlık yapmadan önce bize sorarsanız 40 kere kesinlikle düşünün.

Terazi burcu

Terazi Burcu - Haftalık

Merhametli olan Terazi burcu haksızlık karşısında sinirlenir. Kendilerinin hata yapma olasılığı düşük olduğundan karşısındaki insanlardan da bunu beklerler. Olmadığında çıldırırlar.

Akrep Burcu

Akrep Burcunun Anlaşamadığı, Sevmediği Zıt Burçlar Hangileridir?

Siz siz olun bir Akrebin hakkını yemeye kalkışmayın. Bir Akrep intikam için izler, sabreder ve sonunda istediğine er ya da geç ulaşır. Kaybeden siz olursunuz.

Yay burcu

Yay Burcu Kadını özellikleri - Olumlu ve olumsuz yanları ile aşk, iş ve cinsel hayatı (2022)

Bilgeliğiyle meşhur Yay burcunun adaletini sınamak kendini aptal yerine koymaktan başka bir şey değildir. Çünkü Yay burcuna mantıklı anlattığınız her şey karşılık bulabileceği gibi haksızlık belirtisi karşısında da fırtınasından korkun.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu