Bu bulmacayı çözmek için minimum 120 IQ gerekiyor! Sadece 8 saniyede resimdeki ünlüyü tespit edenler gerçek bir dahi olarak kabul ediliyor.

Size kafa karıştıran bir zeka testini sunuyoruz. Bu tür testler, mantık yürütme ve dikkat yeteneklerinizi ölçmenize yardımcı olur. Şimdi resimdeki kişilerden hangisinin ünlü olduğunu sadece 120 IQ puanının üzerinde olanlar çözebilir.

Abone Ol 

Sizleri zorlayacak bir zeka testi ile karşınızdayız. Bu tür testlerde amaç, resimlerde gizlenen sırları en hızlı şekilde keşfetmektir. Sadece yüksek IQ’ya sahip olanların çözebileceği bu testte, resimdeki ünlü kişiyi bulmak daha zor olabilir, beklenmedik sürprizler sizi bekliyor olabilir.

Yukarıdaki görselde sahil kenarında dolaşan bir grup insan bulunuyor. Bu insanlardan biri ünlü bir kişi. Göreviniz ise resimdeki ünlü kişiyi sadece 8 saniyede bulmak. Ancak, bu hızlı bulmacayı yalnızca bir deha çözebilir. Şimdi zaman başlıyor, peki, siz ilk bakışta resimdeki ünlüyü bulabilecek misiniz?

Resimdeki gizli ünlüyü 8 saniye içinde bulamayanlar doğru cevaba haberimizin devamında ulaşabilirler.

Beyin yakan bu zeka testini başarıyla tamamlayanlara tebrikler! Dikkat yeteneklerinizi ve IQ seviyenizi bir kez daha kanıtladınız.

Eğer resimdeki ünlüyü bulmakta zorlandıysanız, üzülmeyin. İşte zeka bulmacasının doğru çözümü: Sakallı adamın tişörtüne dikkat edenler, resimdeki ünlüyü kolayca buldular.

Başa dön tuşu