Bu bahar moda olan etekler

2011 baharının en şık eteklerine ve trendlere ayak uydurmanıza kolaylık sağlayacak giyim tüyolarına bir göz atın!

KALEM ETEK

Ofis ortamının klasiklerinden olan bu etekler, birkaç cm uzamış haliyle seksi bir 40'lar havası yaratır. Bu modelle az da olsa mutlaka topuk giymek gerekebilir. Üstelik artık klasiklerden sayıldığı için böyle bir eteği yıllarca giyebilirsiniz.

DİZLERİN HEMEN ÜZERİNDE

Mini bir etek her zaman bir çeşit özgürlük hissi verir ve bu modelden vazgeçemeyenlerin çok iyi bildiği gibi bacakları olduğundan daha uzun gösterir. Ofiste de mini etek giymek istiyorsanız gömlek ve bağcıklı ayakkabı ikilisiyle birlikte tavsiye ediyoruz.

YENİ MODA UZUN ETEKLER

Bilekte biten uzun bir etek, ipekli bir bluz cool bir çift ayakkabı bir araya geldiğinde dolabınızda şık ve havadar bir alternatif oluşur. Vücut tipiniz minyon ise topuklulara yönelmenizde fayda var.

DRAPE DETAYLAR

Drapeli etekler çok kullanışlıdır. Yarattıkları silüet sayesinde her türlü kıyafetinizi hoş bir şekilde şıklaştırırken üzerindeki pilseler de vücudunuzun problemli kısımlarını akıllı bir biçimde kamufle eder. Gözü yormamak için sade ve desensiz bir bluz ya da tişört ile giymekte fayda var.

FLÖRTÖZ KLOŞ

Şifon gibi yumuşak kumaşlarda bu kloş modeller romantik bir hava oluşturur. Daha keskin bir duruş içinse üzerinize bir ceket alıp, beline kemer takarak giyin. Ayakkabı seçiminde de küçük topuklar zarif bir silüet sergiler.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :