Bu 5 küçük tarz, bahar sezonuna damga vuracak

Moda haftaları büyük ölçüde tamamlandı ve önümüzdeki sezonun trendleri belli olmaya başladı. Moda haftalarındaki büyük defileleri mercek altına alıp ve sezona damga vuracak 5 küçük tarzı belirliyoruz!

Önümüzdeki sezonun trendleri, moda haftalarının büyük ölçüde tamamlanması ile birlikte belli olmaya başladı. Bazı trendler zamana daha yakın bir şekilde gelişir ve şimdi doğal olarak göreceğimiz şey tam olarak bahar tarzı olacaktır.

Sosyal medyanın küçük bir kısmı sayesinde, trendler artık bir gecede doğuyor. Ve hayata küçük değişiklikler olarak başlasalar da, özellikle şu anda sezona damga vurmaya hazırlanan beş eğilim var.

Zincirli çanta

Çanta tasarımları son birkaç sezondur kendisini tekrar etmeye başlamıştı, ancak bu bahar zincirlerin eklenmesiyle agresif bir dönüş yapmak üzereler.

Büzgülü giysiler

2019 yılının sonunda & Other Stories markasının oldukça vurguladığı büzgülü giysiler, bu sezona harika bir giriş yapabilir. & Other Stories'den sonra H&M, üst tarafı büzgülü tasarımları piyasaya sürdü. 2020'de bu kült tarzı bol bol göreceğiz.

Signet yüzükler

Zincir kolyeler bu sezon podyumlara damga vursa da Instagram modası söz konusu olduğunda, ilkbaharda her yerde signet yüzük göreceğiz gibi görünüyor...

Balıkçı şapkası

90'ların bu ikonik tarzı büyük bir fırlama yapıyor ve önümüzdeki sezonu daha da nostaljik hale getirmeye hazırlanıyor. Kabarık dokular moda çevrelerinde bir hit oldu bile...

Pötikare baskı

Bu yıl işler daha parlak bir hal alıyor. Özellikle pötikare desen sezona damga vurmaya hazırlanırken en büyük destekçisi parlak kumaşlar olacak gibi görünüyor. Ana renklerde pötikare baskıları şu anda tüm sezonu kapsayacakmış hissi veriyor ve ilkbaharda patlama yapması bekleniyor.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ