Britney Spears Marilyn Monroe'ye özendi

'Femme Fatale' ismini verdiği dünya turnesi süren Britney Spears, sahne şovuyla çok konuşuluyor.

Güzel şarkıcı, Arjantin'deki konserinde efsanevi oyuncu Marilyn Monroe'nun 'The Seven Year Itch' isimli filmindeki kült sahnesine gönderme yaptı.

Bir dönemin en iyi şarkıcısı olan Britney Spears; uyuşturucu ve alkol tutkusu yüzünden zirveden tepetaklak aşağıya düştü.Yaşadığı aşk acısıyla kokaine sarılan güzel şarkıcı rehabilitasyon merkezinin yolunu tuttu.

Zirveden inince Lady Gaga ve Rihanna'nın gölgesinde kalan ünlü şarkıcı eski günlerine tekrar dönebilmek için yarı çıplak sahneye çıkmaya başladı.

'Femme Fatale' ismini verdiği dünya turnesi süren Britney Spears, sahne şovuyla çok konuşuluyor. Güzel şarkıcı, Arjantin'deki konserinde efsanevi oyuncu Marilyn Monroe'nun 'The Seven Year Itch' isimli filmindeki kült sahnesine gönderme yaptı. Etekleri uçuşan Spears, bir yandan da şarkısını söylemeyi sürdürdü.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

Yorumlar

Tunç Önen 05-10-2014 21:19:07

Efsane olmak zirveden düşmek değildir. 2000'lerin en çok satan kadın sanatçısı, son 15 yılın en büyüğü, ve tüm zamanların en çok satan 5 kadınından biridir Britney Spears. Bu kadar başarıdan sonra eskisi gibi gözükmek istemez megastarlar, ve yeniler hiç umurlarında değildir.. Kraliçeliğin keyfini çıkarırlar..Çiğ et giyip gündeme gelmeye çalışan Madonna özentileri asla Britney gibi efsaneleri gölgede bırakamaz..

Tutku 01-04-2014 04:41:27

Çok saçma gerçekten magazinle aranız yoksa hele ki britney hakkında bir şey bilmiyorsanız yazmayın. Britney bir efsane gaga ve rihanna kim ? ? ve şunu da unutmayın britney eski müzik kültürünü koyamak isteyen bir sanatçı elvis p. 'e gönderme yaptı m. jackson'a yaptı marilyn m. yaptı BU ÖZENTİLİK DEĞİL SADECE YENİ NESLE ESKİYİ DE TANITMAK İSTİYOR.

Emre A. 30-09-2012 12:43:08

britney'in zirveden düştüğünü düşünmüyorum.. kendisi şuan kariyerinin 15. senesinde olmasına rağmen hala popüler ve 2012 forbes dünyanın en güçlü ünlüleri listesinde bu sene 6. sırada yer aldı.. kadın hala çok başarılı kimse kusura bakmasın..

Melisaaa Asdffh 16-09-2012 17:44:07

marilyn monroe bir efsana ve herkes onun gibi olmaya çalışabilir.. britney de çok başarılı bir sanatçı.. dansları britney yapıyo sonuçta, bence bu özentilik değil!

Bana ne 26-11-2011 21:36:09

??

YORUM YAZ