Gençlik aşısı hakkında bilmedikleriniz

Cilt yenileyici bir işlem olarak bilinen ve son yıllarda adını sıkça duyduğumuz gençlik aşısı hakkında merak ettiklerinizi sizler için sıraladık…

Cilt ve saç yenilenmesinde exosome dönemi

Medikal Estetik Hekimi Prof. Dr. Banu Çaycı, estetik dermatolojide hücre yenilenmesinde kullanılan tedavi yöntemlerini anlattı.

Yutkunma güçlüğünün nedenleri ve tedavi yöntemleri

Halk arasında yutma güçlüğü olarak bilinen Disfaji hakında merak edilenleri anlatan Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Hakan Yıldız, tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.

Botoks kozmetik dışı tedavilerde de kullanılıyor

Botoks kozmetik dışı tedavilerde de kullanılıyor

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bölümünden Op. Dr. Mustafa Korkmaz, kozmetik dışında birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılan botoksun doğru uygulanmasının önemine dikkat çekti.

Nefertiti yöntemiyle güzelleşin

Nefertiti yöntemiyle güzelleşin

Medikal Estetik Hekimi Dr. Meltem Ayran, güzellik sembolü haline gelen Mısır Kraliçesi Nefertiti’nin yüz hatlarına sahip olmayı sağlayacak uygulama hakkında bilgiler verdi.

Botoks ve brotoks farkına dikkat

Medikal Estetik Hekimi Dr. Meltem Ayran, botoks ve brotoks uygulamaları hakkında bilgiler verdi.

Dudak üstü kırışıklıklarına uygulanan yöntemler

Yüzün farklı alanlarında da oluşabilen bu kırışıklıklara, dolgu uygulamaları ile hızlıca müdahale edilebildiğini belirten Prof.Dr. Ozan Seymen Sezen, konu hakkında bakın neler söyledi.

Ünlülerin vazgeçemediği estetik uygulamalar

Daha güzel ve genç görünmek isteyen ünlüler, özellikle doğal görünümlerini bozmayacak estetik operasyonlar için bıçak altına yatıyor. Longevita yöneticilerinden Senay Saydır, ünlüler tarafından en çok tercih edilen estetik cerrahi uygulamaları sıraladı.

Diş sıkmaya karşı botoks tedavisi

Geçmeyen baş ağrıları başta olmak üzere birçok sağlık problemine yol açan diş sıkmalarının botoks ile tedavisi mümkün olabiliyor.

Aşırı terlemenin nedenleri ve tedavisi

Birçok kişinin sosyal hayatını etkileyen aşırı terlemenin nedenlerini ve tedavi yöntemlerini Dermatoloji Uzmanı Dr. Seda Erdoğan anlattı.