Bonomo: Başarılı olamazsam Türkiye'ye dönmem

Can Bonomo, grup için “çok maço” diyenlerin arkadaki deniz kızlarına bakmasını istedi.

Azerbaycan'da çok ilgi gördüğünü de belirten Bonomo, "Eğer başarılı olamazsam Bakü'de kalırım, keyfim burada çok yerinde” dedi.

Azerbaycan'da düzenlenen 57. Eurovision Şarkı Yarışması yarı finalinde Türkiye'yi, ''Love Me Back'' adlı şarkısıyla temsil eden Can Bonomo, finallere kalmaya hak kazandı. Bonomo, telefonla katıldığı NTV canlı yayınında Oğuz Haksever'in sorularını yanıtladı. Finale kalan 10 ülke arasında en sonuncu olarak Türkiye'nin adının açıklamasının ekran karşısında olanlar kadar kendilerini de gerdiğini belirten Türkiye temsilcisi Bonomo, "Ama çok heyecanlı ve çok mutlu bir haber geldi. Umarız finalden de ülkemizi sevindirecek bir haberle döneriz” dedi.

'PERFORMANSIMIZI ARTIRMAYA ÇALIŞACAĞIZ'

Finalde daha iyi bir performans sergilemek istediklerini ifade eden Bonomo, "Yarı finalde çıkardığımız işi 2-3'e katlayarak sahneye koymaya çalışacağız. Umarız başarılı oluruz. Ağabeylerimiz, ablalarımızı sağ olsunlar bize destek oluyorlar. Azerbaycan'da olmak bize mutluluk veriyor” diye konuştu.

'YÜKSEK BEKLENTİNİN ALEMİ YOK'

Azerbaycan basını ve seyirciler açısından birinci durumda olduklarını vurgulayan Bonomo, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ama tabii bu bir şey ifade eder mi, etmez mi bilmiyorum. Umarız ediyordur... Ama çok yüksek beklenti yaratmanın da alemi yok. Biz yarı finali geçtiğimiz için çok mutluyuz, inşallah finalden de iddialı bir sonuçla döneriz.

TÜRKLER KİME OY VERSİN?

Can Bonomo, Türk vatandaşlarını oy vermeleri konusunda yönlendirmek istemediğini de söyledi. Bonomo, "25 yaşında çok genç bir sanatçıyım. Henüz kariyerimin çok başında biri olarak naçizane yorumlar yapabilirim. Herkes kendi kulağına güvensin, hangi müziği yakın görüyorsa ona oy versin” dedi.

'ÇOK ERKEK VAR DİYEN DENİZ KIZLARINA BAKSIN'

Yarı finaldeki gösterinin "çok maço" olduğu yönündeki eleştirileri de değerlendiren Bonomo, şunları söyledi: "Ne yapalım yani, 5 erkeğiz... Bir denizci hikayesi anlatıyoruz, gemide de kadın uğursuzluktur biliyorsunuz. Ama arkadaki görsellerde çok güzel deniz kızlarımız var. Eğer 'çok erkek var' diyen varsa bize bakmasın, arkaya baksın.

'BAŞARILI OLAMAZSAM BURADA KALIRIM'

Azerbaycan gerçekten çok güzel bir iş çıkarmış, bize de çok iyi bakıyorlar. Kardeş ülkemizde kendimizi ayrıcalıklı hissediyoruz. Gerçekten çok büyük bir destek görüyoruz. Eğer finallerde çok güzel bir başarı getiremezsem Bakü'de kalacağım. Daha dönmem, keyfim burada çok yerinde.”

Yorumlar

YORUM YAZ