Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun

Abone Ol 

11 Mayıs 2021 Salı günü Boğa burcunun 21 derecesinde ani değişikliklere, sürpriz gelişmelere gebe bir Yeniay yaşıyor olacağız. Yeniay anı haritasında Ay ve Güneş 21 derecede Boğa burcunun 11 derecesindeki olan Uranüs ile uzakta olsa kavuşum yapacak. Saat 21:59’da gerçekleşecek olan Yeniay anı haritasında yükselende Yay burcu var. Yay burcu ateş elementinin değişken nitelikteki burcudur. Uranüs haritanın 5. Evinde kalırken Ay ve Güneş haritanın 6. Evinde kalıyor. Burası hem aşk ve çocuklar hem de mesleki konuları anlatır. Boğa yeniayı ile birlikte konfor alanımız olan her türlü konuyla ilgili Uranüsyen, ani, kopartıcı, beklenmedik değişimler meydana gelecek gözüküyor.

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #1

Yüreğimize kulak vermenin zamanı…

Bu yeniay Ay düğümleri Boğa Akrep aksına geçmeden önce olacaklar ile ilgili bir ön gösterim olabilir. İşaretleri iyi okumak ve neyi değiştirmek istiyoruz, neye hazırız bunu anlamak gerekir. Alıştığımız konfor alanımızın arkasına sığınırken aslında bizi mutlu edip etmediğini biliyoruz. Alışageldik şekilde yaşıyoruz. Boğa burcundaki Uranüs ne kadarda bu alanı huzursuz ediyor ama belki de bu olmalı. Değişimler başta zor gelse de hayat akışı içerisinde aslında birer zorunluluktur ve her zaman tetikleyicileri vardır. Bu tetikleyicilerin mesajını doğru almak bize ne yapmak istediğimizi, aslında bizi mutlu edenin ne olduğuna dair bir işaret sunuyor. Boğa burcu 5 duyumuzla algıladığımız şeylerle çok ilgilidir ancak bu yeniay 5 duyumuzun ötesinde algıladıklarımızın bize yol göstereceğini fısıldıyor. Yüreğimize kulak vermenin zamanı gelmedi mi?..

Jüpiter 29 derece Kova burcunda ve bu derecelere astrolojide anaretik derece denir. Zorlayıcı çalışır. Üstelik Boğadaki yeniay ve Uranüs’e uzak bir orbla dahi olsa bir kare açı atıyor. Değişim kaçınılmaz bunu idrak etmek birinci adımımız sonrası zaten Jüpiter Balık burcuna geçecek. Bir nevi bu uzun yolun sonu ancak bunu idrakla ve kabullenmekle başlayacak gözüküyor.

Aldebaran ve Alhena sabit yıldızları ile paralel açıdaki yeniay bize kurulan hayallerin bırakılmaması ancak onurlu ve itibarlı bir şekilde yapmamız gerektiğini anlatıyor. Hassasiyetimiz yüksek olabilir.

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #2

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, parasal kazanımlar alanınızda meydana gelecek olan Boğa yeniayı sizlerin parasal alanda önemli yeniliklere imza atacağınızı gösteriyor. Finans konularında yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ancak sağlam adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Para hanenizde yeniay ile birlikte kavuşum açısı yapacak olan Uranüs ani ve beklenmedik gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Yatırımlarınızı yaparken dikkatli adımlar atmanızda fayda var. 

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #3

 

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, sizlerin kişisel alanınızda ve sağlığınızı, fiziksel görüntünüzü direkt etkileyecek bir yeniay meydana geliyor. Bu süreçte bizzat kendiniz önemli bir girişim içerisinde bulunabilirsiniz. Sizlere maddi kazanç sağlayacak önemli bir girişime adım atabilirsiniz. Bununla birlikte hayatınızda yeni bir oluşumda sürpriz bir şekilde meydana gelebilir. Yeniay öncesinde veya sonrasında ikili ilişkilerinizde gerilimler söz konusu olabilir, dikkat etmenizde fayda var.

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #4

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Boğa burcundaki Yeniay sizlerin arka alanınızda yani 12. Evinizde meydana geliyor. Burası sezgiler, rüyalar, arka plandan dönen işler, hastaneler gibi konuları anlatır. Sizlerin bu yeniay ile birlikte rüyalarınızla birlikte gelen sıradışı farkındalıklarınız söz konusu olabilir. Hayatınızda yapmanız gereken bir şey size arka planda rüyalar ya da sezgileriniz yoluyla ilham olabilir. Hastanelerle ilgili beklenmedik durumlar olabilir. Sağlığınıza bu süreçte dikkat etmelisiniz. 

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #5

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, sosyal çevre, arkadaşlar, projeler, işten gelen kazançlarınız ile ilgili alanda önemli bir yeniay meydana geliyor. Sizlere para getirecek yepyeni projeler içerisine bir anda dahil edilebilirsiniz veyahut sizler böyle bir proje oluşturabilirsiniz. Yeni gireceğiniz veya dahil edileceğiniz bir sosyal çevre olabilir. Sizlere maddi güvence ve istikrar sağlayacak yeni bir oluşum, proje veya çevre içerisine beklemediğiniz bir şekilde girebilirsiniz. 

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #6

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, kariyer alanınızı ve sosyal statünüzü etkileyecek, sizleri beklenmedik gelişmelere itecek önemli bir yeniay Boğa burcunda gerçekleşiyor. Bu alanlarda sıradışı gelişmeler sizler açısından söz konusu olabilir. Elbette bu süreçte parasal kazanımlarınız etki altında olacak. Yeni bir işe girebilirsiniz veyahut işinizle ilgili önemli ve sıradışı yenilikler meydana gelebilir. Bu süreçte yaşayacağınız her türlü yeniliklerin veya oluşumların somut sonuçlarını yeniaydan sonraki Dolunay ile birlikte görmüş olacaksınız. 

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #7

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, 9. Ev alanınızda meydana gelecek olan Yeniay yüksek eğitim, uzak yerler, yabancılar, yabancı yerler, eşinizin akrabaları alanlarında meydana geliyor olacak. Bu konularda yeni birtakım gelişmeler ve sürprizli durumlar sizler açısından meydana gelebilir. Kendinizi de maddi anlamda güvencede hissedeceğiniz önemli yeniliklere imza atabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Uzak yerlerde oluşacak gelişmeler, yabancı yerlerle ilgili durumlar bu süreçte sizleri şaşırtacak parasal kazançlar elde etmenize sebep olabilir. Eşinizin kardeşleri veya yakın akrabaları ile ilgili de bu yeniay ile birlikte şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir.

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #8

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, hisseli paylaşımlar, ortak kazançlar, ödemeler, miras ve nafaka ile ilgili hayat alanlarınızı etkileyecek bir yeniay yaşayacağız. Hiç ummadığınız halde parasal anlamda sizleri etkileyecek yeni bir konu ya da yeni bir oluşum sizler için söz konusu olabilir. Kredi çekebilir veya bir ödeme yapabilirsiniz. Nafaka ya da miras gibi bir meseleniz varsa bu süreçte birtakım konular sizler için yeni ve sürprizli gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Eşiniz ya da ortağınızın kazancı ile ilgili de yine önemli birtakım adımlar, yeni oluşumlar söz konusu olabilir.

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #9

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, ikili ilişkiler, ortaklar, açık düşmanlar, davalar, danışmanlıklar ile ilgili hayat alanlarınızı etkileyecek yeni birtakım olaylar bu yeniay ile birlikte meydana gelebilir. Beklemediğiniz bir anda kendinizi hem maddi hem de manevi güvencede hissettirecek yeni bir ilişki ya da ortaklık içerisinde bulabilirsiniz. Evliliğinizde ya da ikili ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Size maddi kazanç getirecek önemli bir anlaşma içerisine de girebilirsiniz. Kendiniz de maddi kazanç elde edebileceğiniz önemli bir ortaklık kurabilirsiniz.

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #10

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, iş hayatınızda yenilikler ve beklenmedik koşulların meydana gelmesi söz konusu olabilir. Sizlerin sağlığı ya da varsa evcil hayvanlarınız onların sağlık durumları bu yeniay ile birlikte önemli hale gelebilir, beklenmedik bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yanınızda birilerini çalıştıran biriyseniz yeniay ile birlikte çalışanlarınız ile alakalı olarak sizleri parasal anlamda yeni oluşumlar içerisine itecek beklenmedik gelişmeler meydana gelebilir. Aynı zamanda amca ya da halalarınız ile ilgili de beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. 

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #11

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, çocuklar, aşk, eğlenceli aktiviteler alanınızda önemli bir yeniay sizlere sürpriz gelişmeler yaşatacak olabilir. Yeni bir aşk ilişkisi içerisine girebilirsiniz. Bir çocuk haberi alabilirsiniz. Borsa da parasal yatırımlar yapan ya da şans oyunları oynayan bir Oğlaksanız beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Çocuklarınızın hayatı ile ilgili sürpriz gelişmeler, sizleri parasal anlamda etkileyecek durumlar meydana gelebilir. Hayatlarınızda bu süreçte her ne başlarsa başlasın sonuçlarını somut şekilde yeniaydan sonraki Dolunay ile birlikte görüyor olacaksınız.

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #12

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, aile hanenizde meydana gelecek olan yeniay sizler için maddi güvence ve istikrarınızı önemli ölçüde etkileyecek olabilir. Aile içerisinde, ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizde gerginliklere, tartışmalara açık olabilirsiniz bu süreçte. Bu konulara dikkat etmenizde fayda var. Başlatacağınız yeni durumlar veya sizleri de içine alarak başlayacak yeni durumlar sizleri daha çok parasal anlamda etkileyebilir. Maddi anlamda kazanç getirecek birtakım yer değişiklikleri ya da evde yeniliklere de gidebilirsiniz. Evden çalışmaya başlayabilirsiniz ya da yeniayın sürprizlere açık etkisiyle birlikte ani bir kararla evlenebilirsiniz. 

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #13

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, iletişim, kardeşler, yakın çevre alanınızda yenilikler Boğa yeniayı ile birlikte beklenmedik bir şekilde meydana gelebilir. Kardeşleriniz varsa onların hayatında önemli gelişmeler ve yeni birtakım oluşumlar yaşanabilir. İletişim alanında sizlere maddi kazanç ve istikrar sağlayacak yenilikler aniden karşınıza çıkabilir. Yakın yerlere seyahat konuları beklenmedik şekilde söz konusu olabilir. Bu konularla ilgili atacağınız her türlü adımın somut sonuçlarını yeniaydan sonraki Dolunay ile birlikte görüyor olacaksınız. 

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #14

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinBoğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #15 madamastroBoğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #15

    YouTubeBoğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun #15

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu