Bodrum'da 7 taksi ile evlilik teklifi

Bodrum'da sevgilisini mutlu etmek ve onunla bir hayatı paylaşmak isteyen genç, sürpriz bir evlilik teklifi yaptı...

Bodrum'da belediyede görevli 26 yaşındaki Zabıta Memuru Mehmet Batı (26), 2 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Aysun Şahan'a, Gümbet mahallesinde yaptığı sürpriz evlilik teklifi ile haber oldu. Belki örnek olur diyelim, böyle güzel anlar paylaştıkça çoğalsın dileğimizi sunalım ve o an nasıl yaşanmış ona geçelim...

evlenme teklifi

7 taksi ile teklif

7 taksiyi evlenme teklifi yapacağı meydana getiren Mehmet, araçların ön camına 'Benimle ömür boyu mutlu olmaya var mısın? Seni seviyorum' yazısı hazırlattı. Yürüyüş yapan iki sevgili, meydana geldiklerinde taksilerin kornaları birden çalmaya başladı. Ne olduğunu anlayamayan Aysun, taksilerin ön camlarını okuyunca hem şaşkınlık hem de mutluluğu bir arada yaşadı.

evlilik teklifi

Ardından havai fişekli kutlama

Aysu, Mehmet'e "Evet!" dediği anda meydanda havai fişekler patlamaya başladı ve meşaleler yakıldı.

Aysun, bu güzel anın şokunu üzerinden attığında mutluluğunu şu cümlelerle dile getirdi: "Mehmet ile sık sık yaptığımız gibi yürüyüşe çıkmıştık, hava çok güzeldi. Gümbet sahile geldiğimizde yan yana dizilen taksileri görünce bir gariplik olduğunu anladım. Çünkü orada hiç taksi durmazdı, sonra taksilerin ön camlarındaki yazıları okuyunca şok oldum. Mehmet'e baktığım an bana sarılarak evlilik teklifi yaptı. Hem şok oldum hem de sevinçten gözyaşlarımı tutamadım. En kısa zamanda nişanımızı yapacağız. Mutluluğa ilk adımımızı attık"

Bu tatlı çifte bir "Mutluluklar dileği" de bizden...

Darısı size kızlar :)

Yorumlar

Amin 07-02-2018 00:54:37

Amin herkese Rabbim hayırlısını versin. Mesut etsin

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :