Black Panther’in dizisi geliyor

Abone Ol 

Marvel Sinematik Evreni'nin popüler filmi Black Panther'in yönetmeni Ryan Coogler, ikinci filmin hazırlıklarına devam ederken Disney+ ile anlaştığını ve yakın zamanda Wakanda Krallığı'nı konu alacak bir dizi çekeceğini açıkladı.

Coogler ve kendisinin de dahil olduğu yapım şirketi Proximity Media'nın Disney'le imzaladığı anlaşma kapsamında, Wakanda dizisinin yanında birçok yeni dizi de yer alacak.

Black Panther’in dizisi geliyor #1

“Çok mutluyuz”

Proximity Media adına yayımlanan açıklamada yönetmenin şu ifadeleri yer aldı: “Walt Disney'le ortaklık kurmak bir onur. Black Panther'da onlarla çalışmak bir rüyanın gerçekleşmesi gibiydi. Televizyonun tutkulu izleyicileri olarak, televizyon yapımlarımızı da Bob Iger, Dana Walden ve Disney şemsiyesi altındaki o harika stüdyolarda başlatmaktan çok mutluyuz.”

The Walt Disney yönetim kurulu başkanı Bob Iger de Coogler'ın kendi jenerasyonunun en iyi sinemacılarından biri olduğunu, Coogler ve ekibinin anlatacağı yeni hikâyeleri dört gözle beklediklerini ifade etti.

Ryan Coogler'ın yazıp yöneteceği, serinin ikinci filmi Black Panther 2'nun ise 8 Temmuz 2022'de gösterime girmesi planlanıyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu