Black Friday indirimlerine girecek parfüm markaları

Abone Ol 

Kişisel bakımın en önemli parçalarından biri olan parfüm, insanlara verdiğiniz en önemli mesajlardan biri. Teninizle bütünleşen ve vücudunuzun eşsiz kokusu ile iç içe geçen parfümler, her notasında farklı bir hava yaratır. Parfüm satın alırken, hem kadın parfüm hem de erkekler için parfüm modellerinde en iyisini keşfetmek isteyenler içinse, seçenekler belli. Dünyaca ünlü markalar içinde yer alan Burberry, bu konuda ilk akla gelenlerden biri. Burberry ve diğer önemli parfüm markalarının indirim dönemleri zaman zaman karşımıza çıksa da, şüphesiz en iyi indirimler Black Friday’de oluyor. Kasım ayının son cuması gerçekleşen Black Friday’de, kaliteli orijinal parfüm modelleri içinde birçok alternatif, harika fiyatlara sahip. Hangi modeller indirime girecek ve Black Friday indirimlerini nasıl yakalayabilirsiniz, bakalım.

Black Friday indirimlerine girecek parfüm markaları #1

Burberry parfümlerde Black Friday indirimi

Dünya modasına yön veren, en önemli markalar içinde yer alan Burberry, birçok kişinin ilk tercihi konumunda. Burberry parfümlerin öne çıkan birçok yönü olsa da, en önemlisi eşsiz notalara sahip olması ve parfüm kültürü dendiğinde diğerlerinden sıyrılması. Black Friday her kategoride indirim anlamına gelse de, kozmetik ve bundan da ziyade parfümler, inanılmaz indirim kampanyalarına sahip oluyor. Burberry parfüm satın almak isteyenler için en iyi tekliflerin yer aldığı kişisel bakım ürünleri satış adresi Sephora, bu yıl da iddialı teklifler sunacak. Black Friday indirimleri kapsamında Sephora’da, inanılmaz parfüm indirimleri sizi bekliyor. Kadın parfümlerde sepet tutarınızda ciddi fırsatlar doğuracak bu kampanyaları kaçırmamak için Sephora’yı ziyaret edebilirsiniz.

Black Friday indirimlerine girecek parfüm markaları #2

Black Friday indirimleri ne kadar olacak?

Her sene, birçok kişinin en çok merak ettiği konulardan biri Black Friday indirimlerinin ne ölçüde olacağı. Genellikle Şahane Cuma kampanyalarında indirim seviyesi en az yüzde 30 oluyor. Kozmetik ürünleri, parfüm alanında yılın her günü indirimli fiyatları sunan Sephora’da ise bu durum çok daha iyi. Black Friday’de parfüm ürünlerine özel getirilen indirimler sayesinde yüzde 40’ın üzerinde indirimlere tanık olabileceğiz. Peki hangi parfüm markalarında Black Friday indirimleri olacak? Burberry başta olmak üzere Calvin Klein ve Chanel, en iyi indirimlerin olacağı markalar içinde yer alıyor. Kişisel bakımına özen gösteren, tercih ettiği kokunun dünya ünlü markaların eşsiz esanslarından olmasını isteyen kişiler için, Black Friday harika bir fırsat. En ciddi indirimleri, en ucuz parfüm modellerini bulmak için Sephora online satış sitesinde fiyata göre sıralama da yapabilirsiniz.

Sephora online satış sitesine giderek siz de kadın parfüm ve erkek parfüm seçenekleri içinde, Burberry başta olmak üzere tüm markaların ürünlerine göz atabilir, sepetinize ekleyerek Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo avantajı ile anında alabilirsiniz. Black Friday parfüm indirimlerinde yüzde 40’a varan teklifler, tüm modellerde sizi bekliyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu