Bir değişim hikayesi: Melina's Mom

İlk önce blogger anne Melina's Mom olarak tanıdığımız Merve Öztürk, ''Seni Beklerken'' kitabından sonra yazar kimliğiyle de sevenlerinin kalbindeki yerini sağlamlaştırdı.

2 gün önce katıldığımız Gilette Venus'un düzenlediği Yaza Merhaba Partisi'nde bir güzellikle karşılaştık ve keyifli bir röportaj yaptık. Bu güzelliğin adı Merve Öztürk. Hepimizin Melinasmom adıyla tanıdığı, ballı lokma Melina'nın annesi dünyalar tatlısı bir kadın.

Yolumuzu tesadüfler kesiştirdi diye düşünüyorum. Röportaj da biraz bunun üzerine oldu. Merve Hanım özellikle kadınlara kendi tecrübelerinden yola çıkarak hep olumlu düşünmek ve evrene doğru mesajlar vermek gerektiğini söyledi. Zor gibi görünen her şeyi hayatımızın içinde bir yerlre oturtacağımızı bilmenin rahatlığıyla bir ömür huzurlu yaşayabileceğimizin üzerine konuştuk. Elbette anneliği, kitabı, kanalı ve daha yapacaklarından da...

Dilerim yolu açık, hayalleri hep böyle renkli olsun.

Bu tatlı tesadüf sonrası bizimle düşüncelerini paylaştığı için Merve Hanım'a çok teşekkür ediyorum ve sizleri keyifli sohbetimizle baş başa bırakıyorum.

Bir değişim hikayesi: Melina's Mom - İZLE

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ