Bir erkeğin “doğru bir erkek” olduğunu nasıl anlarsınız?

Hayatınıza aldığınız insanın ne kadar doğru olduğunu düşünyorsunuz? Eğer aklınızda bir nebze de olsa şüphe var ise o zaman bu 3 tüyoya dikkat edin!

Abone Ol 

1) Doğru erkek ilgi düzeyini düşürmez

Eğer bir erkek sizden hoşlanıyor ve sizi elde etmek veya kazanmak elinden geleni yapacaktır. Her ne kadar zor kadın da oslanız gerçekten seven ve isteyen erkek tüm ilgisini sizin üzerinizde tutacaktır.

Bu ilgi yoğunluğu sizi şımartabilir… Her zaman böyle olacağını düşünebilirsiniz…. Nitekim öyle de olmalıdır. Karşı taraf eğer size ilgisini hiç bozmadan aynı çizgide devam ettiriyorsa sizin için doğru kişi olabilir.

Kendini Mutlaka Ele Verir: Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?-  Kadin.com

2) Doğru erkek müşteri olarak çalışanlara kibar davranır

Partneriniz ile dışarı çıktığınızda etraftaki insanlara olan tavırlarını inceleyin. Eğer gittiğiniz bir kafe de garsona kaba davranıyor veya aşağılıyorsa oradan kaçarak uzaklaşın! Doğru erkek meslek ve statü anlamında her ne kadar başarılı olsa da asla kendinden düşük bir insana kötü davranmaz.

Angry waiter stok fotoğraflar | Angry waiter telifsiz resimler, görseller |  Depositphotos

3) Doğru erkek sizinleyken sadece sizinle ilgilenir

Doğru erkek siz yanındayken başka bir kadına bakamaz! Yoldan geçerken alımlı ve dikkat çekici bir kadın gördüğünde sizin dahi dikkatinizi   çekmemişken onun o yöne doğru bakması pek hayra alamet değil. Ayrıca siz karşısında otururken durduk yere cep telefonu ile oynayan, başka şeyler ile uğraşması da doğru bir davranış değildir.

The 10 Sexiest Things to Say On a First Date | Best Life

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu