Beyonce’nin yeni albümünün fragmanı yayınlandı

Beyonce'nin 31 Temmuz’da Disney + üzerinden yayınlanacak olan görsel albümü ‘Black Is King’in yeni fragmanı yayınlandı.

31 Temmuz'da Disney + platformunda yayınlanacak olan 'Black Is King' adlı görsel albümün yeni fragmanı yayınlandı. Beyonce, artık bekleyişin sona erdiğinin sinyallerini verdi.

Beyonce, projede hem senaristliği hem yönetmenliği hem de yapımı üstlendi. Yeni albümünde aile üyelerine de yer veren dünyaca ünlü yıldız, annesi Tina Lawson ve eşi Jay-Z'nin yanı sıra yakın arkadaşları Lupita Nyong'o, Kelly Rowland ve Naomi Campbell'la birlikte çalıştı. 'Aslan Kral' filmi için yazdığı 'The Lion King: The Gift' şarkısını da yeni albümüne ekleyen Beyonce, yeni projesi ile sevenlerini heyecanlandırdı.

Beyonce'nin yeni albümünün fragmanı - Video

Beyonce, fragmana "Galaksinin ısısı ile oluştunuz. Hem özgün hem de tanıdık olmamız ne kadar ilginç. Aynı olmak ve hala diğerlerinden farklı olmak. Hayat bir dizi seçenektir. Lider olun veya takip edin. Işığınızı takip edin ya da kaybedin” sözleri ile başlıyor.

Disney ve Parkwood Entertainment tarafından Beyonce'nin projesiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Film, bugünü bilgilendiren ve yeniden inşa eden çağlar için bir hikaye. Kültürlerin paylaşılan kuşak inançları yeniden birleşmesi. İnsanların en çok nasıl kırıldıklarını anlatan, olağanüstü bir armağan ve amaçlı bir geleceğe sahip olan bir hikaye.” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar

YORUM YAZ