Beyonce'nin 8 yaşındaki kızı BET Ödülleri'ne aday oldu

Her yıl düzenlenen BET (Black Entertainment Television) Ödülleri'nin bu yılki adayları arasında Beyonce ve Jay-Z'nin 8 yaşındaki kızları Blue Ivy de yer aldı.

Afrikalı-Amerikalıların ve diğer azınlıkların katıldığı ve müzik, oyunculuk, spor ve diğer eğlence alanlarda ödüllerin dağıtıldığı BET (Black Entertainment Television) Ödülleri'nin bu yılki adaylarının arsında Beyonce'nin 8 yaşındaki kızı Blue Ivy e yer aldı.

Güçlü rakiplerle yarışacak

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce'nin kızı Ivy, annesiyle birlikte yaptığı Brown Skin Girl şarkısıyla aday gösterildi. Şarkı, 2019'da The Lion King (Aslan Kral) film müziği olarak bestelenmiş, şarkıyı Beyonce ve Blue Ivy WizKid ve SAINt JHN adlı şarkıcılarla birlikte seslendirmişti.

Yarışmada "BET Her" kategorisinde aday gösterilen Blue Ivy'nin rakipleri arasında Alicia Keys ve Ciara güçlü isimler yer alıyor.

Müzikle erken yaşta tanışan Blue Ivy. babasının 4:44 albümünde Blue's Freestyle/We Family şarkısına katkıda bulunmuştu. Ivy ayrıca Beyonce'nin Formation ve Spirit kliplerinde de boy göstermişti.

Blue Ivy, annesiyle birlikte yazdığı Brown Skin Girl şarkısıyla geçen yıl Soul Train Ödülü'ni kazanmış, ödüllü bir şarkı sözü yazarı olarak anılmaya başlamıştı.

Yorumlar

YORUM YAZ