Beyaz ve gri saç sevdalıları buraya! İşte gri saça yakışan saç kesimleri..

Modern zamanda kadınlar gittikçe beyaz ve gri saç rengini daha çok benimseme başladı. Bizlerde küllü tonlara yakışan en güzel saç modellerini sizler için derledik...

Abone Ol 

Modaya uygun büyükanne görünümü, Doğal beyaz saçlar son yıllarda popüler bir saç trendi haline geldi. Ancak gümüşi parıltılı veya parlak beyaz bir saç rengi ne kadar güzel görünürse görünsün, doğal olarak gri saçların ihtiyaçları renk değişikliği ile değişir. Gri saç çabuk ince ve saman gibi görünmeye meyillidir. Saç köklerinin büyüme evreleri yaşla birlikte kısaldıkça kısaldıkça, gri saçlar daha az sürekli uzar ve incelir. Ayrıca saç derisi daha az sebum üretir ve sonuç olarak saçınız daha kuru hale gelir. Bu nedenle gri saçların mükemmel bir şekilde sahnelenmesi için doğru bakıma ve doğru saç kesimine ihtiyacı vardır.

Gri saçlar için 3 saç modeli:

1) Bob saç kesimi modeli

ince telli saçlar için asimetrik bob kesim modeli - Trendler ve Moda

Birçok kadın saçlarının yaşlandıkça incelip kırıldığını fark eder. Dolgunluk kazanmak için bu tarz saçlarda kesinlikle bob saç modeli kullanılmalıdır.

2) Pixie cut

Pixies "R" us 13! | Blonde pixie haircut, Messy pixie haircut, Short blonde pixie

Gri saçlar kısa kesimde harika olur. Pixie kesim yüz hatlarını mükemmel bir şekilde ortaya çıkarır. Ayrıca maskülen bir saç kesimi olmasının yanında kullanımı oldukça konforludur.

3) Yanları kıvrımlı kısa saç

Kısa ve Cool: Bob Kesime İlham Veren Saç Modelleri

Klasik bob modelinin bir versiyonu olan yandan kıvrımlı bob modeli saçı olduğundan daha hacimli ve bakımlı göstermektedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu