Beyaz ayakkabılarınızı artık temizlemek çok daha kolay!

Kirlenen beyaz ayakkabılarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapacak bir yöntem!

Abone Ol 

Isınan havalarla birlikte kışlık çizmeler, botlar koyu renkli ayakkabılar rafa kaldırılıyor ve yerini açık renklerde yazlık ayakkabılar alıyor. Ee malum beyaz giyme toz olur diye boşuna dememişler. Siz yine de giyin, kirlendi diye de hiiç üzülmeyin. Çünkü her daim tertemiz olmasını sağlayacak o basit ve etkili çözümü artık biliyor olacaksınız!

Beyaz ayakkabılarınızın ilk günkü gibi bembeyaz olmasını istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey yarım fincan beyaz sirke ve biraz ılık su. Bu iki malzeme ile kirlenmiş, kötü görünümlü ayakkabılara veda edebilirsiniz.

Sirkeli su ile temizlik

Yarım çay bardağı beyaz sirkeyi bir bardak ılık su ile seyreltin ve bir bez yardımıyla beyaz ayakkabılarınızı silin. Temizledikten sonra güzelce kurulayıp güneş ışığında 3-4 saat kurumaya bırakabilirsiniz.

Cif ile temizlik

Başka bir yöntem olarak ciften yardım alabilirsiniz. Diş fırçasının üzerine bir miktar gezdirdiğiniz cif ile beyaz ayakkabılarınızı temizleyebilirsiniz. Daha sonra nemli bir bezle ciften arındırın ve kurumaya bırakın. İşte beyaz ayakkabılarınızı temizlemek bu kadar kolay!

 

Başa dön tuşu