Kilonuzun nedeni kişiliğiniz olabilir

Bir çok diyeti, çeşit çeşit egzersizleri ve her türlü çareyi denediniz ama yine de kilo veremediniz mi? Hatta belki de kilo aldınız. Belki de bu kadar uğraşa rağmen kilo verememenizin nedeni kişiliğinizden kaynaklanabilir.

Göz sağlığı için ihmal edilmemesi gereken besinler

Göz sağlığının korunmasında ideal kilonun korunmasının ve beslenmenin önemli olduğunu vurgulayan uzmanlar, göz sağlığı için tüketilmesi gereken besin gruplarına dikkat çekiyor.

Böbrek sağlığı için 7 ipucu

Böbrek hastalıklarından korunmak için sağlıklı beslenmek, ideal kiloda olmak ve düzenli egzersiz yapmak çok önemli. İç Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Enes Murat Atasoyu, böbrek sağlığını korumak için 7 ipucu paylaştı.

Kurban Bayramı'nda et tüketirken dikkat edilmesi gerekenler

Kurban Bayramı'nda et tüketirken dikkat edilmesi gerekenler

Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Çağlıkülekçi bayram boyunca et tüketimi konusunda dikkat edilmesi gerekenleri hatırlatarak, uyarılarda bulundu.

Yaz aylarında iştah kontrolü için su tüketimini artırın

Yaz aylarında iştah kontrolü için su tüketimini artırın

Beslenme ve Diyet Uzmanı Büşra Çengel, yaz mevsiminde sağlıklı beslenme ve ideal kilo için gerekli tüm ipuçlarını anlatıyor.

Kahvenin vücuda faydaları saymakla bitmiyor

Beslenme ve Diyet Uzmanı Uzm. Diyetisyen Veysel Cigerli, dengeli kahve tüketiminin vücuda faydası olduğunu söyledi.

Gülümsemenizi güzelleştirecek besin önerileri

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, ağız sağlığınızı koruyarak dişlerinize iyi gelecek besilerden birkaçını sizler için sıraladı.

Sağlıklı kemikler için tüketilmesi gereken besinler

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. Ahmet İnanır, sağlıklı kemikler için tüketilmesi gereken besinler hakkında önemli bilgiler verdi.

Yazın vazgeçilmezi karpuz gerçekten kilo verdirir mi?

Uzman Diyetisyen Ecem Ocak karpuzun faydalarına değinirken, ‘karpuz kilo verdirir’ söylentisine dair uyarılarda bulundu.

Uzmanın kilo vermek isteyenlere öneriler

Beslenme ve Diyet Uzmanı Büşra Çengel, sağlıklı kilo kaybını sağlayan ve diyetinizi destekleyen faktörleri sizler için anlattı.