Bergüzar Korel'in paylaşımı beğeni topladı

Kendisi gibi oyuncu olan Halit Ergenç ile evliliğinden ikinci oğlu Han'ı dünyaya getiren Bergüzar Korel, sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafla kendi magazin haberini yaptı.

Mart ayında oğlu Han'ı kucağına alarak ikinci kez annelik duygusunu yaşayan oyuncu Bergüzar Korel, son paylaşımıyla adeta sosyal medyayı salladı. Ünlü isimler Korel'in özgüven dolu bu hareketine övgüyle karşılık verdi.

Kendi haberini yaptı

Instagram hesabından bikinili pozlarını takipçileriyle paylaşan Korel, fotoğraflarını haberleştirdi. Ünlü oyuncu yayınladığı karelerine şu mesajı düştü: "Bergüzar Korel, bikinili yakalandı. Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, kilolu haliyle dikkat çekti. 4 ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren ünlü oyuncunun kilolu hali gözlerden kaçmadı. Doğum kilolarından hala kurtulamadığı gözlenen Bergüzar Korel'in saklanma çabaları ise işe yaramadı. Doğum sonrası aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çeken Bergüzar Korel'in bu görüntüsü şaşkınlık yarattı. Çevrenin şaşkın bakışları arasında tatilini sürdüren Bergüzar Korel'i görenler, 'Eski halinden eser yok' demekten kendilerini alamadı. Bu görüntüsü ile sosyal medyada eleştiri okları ve hakarete varan yorumlar ile alay konusu olan Bergüzar Korel'in şok değişimi için yana kaydırabilirsiniz. Sizleri yormak istemedim, iyi yazlar olsun...”

Yorumlar

YORUM YAZ