Bergüzar Korel: Bir hatırlatma yapmak istedim

Abone Ol 

2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, üçüncü çocuklarını kucaklarına almak için geri sayıma başladı. Ali ve Han adında iki oğlu olan çift, kız bebek bekliyor. Annelik deneyimlerini ve hamilelik sürecini sık sık takipçileriyle paylaşan Korel, bu kez makyajsız pozlarını yayınladı. Oyuncu, zaman zaman kendisini Instagram'ın büyülü dünyasına kaptırdığını itiraf ederek kadınlara seslendi.

Bergüzar Korel: Bir hatırlatma yapmak istedim #1

“Instagram dünyasına ben de dalıyorum”

Zaman zaman kendisini sosyal medyanın büyülü dünyasına kaptırdığını ifade eden 39 yaşındaki oyuncu, hemcinslerine şu sözlerle seslendi: “Instagram'ın büyülü dünyasına hoş geldiniz canım kadınlar. Hepimiz buranın gerçek dünyadan ne kadar uzak olduğundan dert yanıyoruz ama buradan da uzak kalamıyoruz. Ben de iç açıcı fotoğraflar, güzel kadınlar, dekorasyon ya da anne çocuk sayfaları gördüğümde dalıyorum o dünyaya.

Hepimiz güzel, sağlıklı, iyi görünmek istiyoruz. Ama bunun yanında burada her şey gerçek de olabilir. Bilinçaltımıza kazınan o temiz, beyaz, steril, her şeyin aşırı düzenli olduğu fotoğraflar her zaman gerçeği yansıtmıyor bence.

Ben oyuncuyum ve mesleğim gereği popülerim. İşimin getirdiği birtakım zorunluluklara hep kafa tuttum. En çok da her daim imrenilen ve güzel görünme zorunluluğuna… Bu fotoğraflar, şanslıysam ve güneş doğduktan sonra uyanmışsam yataktan doğrulur doğrulmaz çektiğim kareler.

Şiş yüzüm, lekelerim, dağınık saçlarım. Bazen gün boyu bu halde dolaştım evde. Bazen koltuktan kalkamadım. Bazen özendim makyaj yaptım. Bazen çok beğendim kendimi bazen aynaya bakamadım.

Demem o ki; Şu an bu satırları okuyan ve bunlara takılan arkadaşım, bil ki hiçbirimiz birbirimizden farklı değiliz! Ufak bir hatırlatma yapmak istedim.”

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu