Beren Saat: İlişkimiz birbirimizi besleyerek devam etti

Kosova’nın özel bir televizyon kanalına röportaj veren ünlü oyuncu Beren Saat, özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu Beren Saat, Kosova'nın özel bir televizyon kanalına röportaj verdi.

"Doğal olanı kabul etmek gerek"

Yer aldığı dizilerle ününün Türkiye sınırlarını aşmasıyla ilgili konuşan Beren Saat, "Çok zorlandığım zamanlar oldu. Ama gerçekten benim kadar yaptığınız işe aşıksanız, onun sonuçlarını yaşam biçimini kabul ediyorsunuz. Herkesin sizi bedensel kusursuzlukla değerlendiriyor olması çok bunaltıcı bir şey. Ünlü olarak yaşadığımız her şeyi bütün dünya gençlerinin yaşadığını görüyoruz. Doğal olanı kabul etmek gerek” ifadelerini kullandı.

"Benim için yeni bir dönem"

"Kenan Doğulu ile yaşamak nasıl bir duygu” sorusunu yanıtlayan Saat, "Kendi sektörünün içinden biriyle birlikte olduğun zaman biraz daha her şey yorucu ve birbirini tekrar eden hayat hikayelerine dönüşüyor. Ama bizim ilişkimiz birbirimizi besleyerek devam etti. Şimdi ilişkimizin başka bir evresine geçtik. Benim yazdığım şarkılarla stüdyo çalışması yapmaya başladık. Kendi hikayelerimi anlatmaya başlayacağım yeni bir dönem benim için.” dedi.

Yorumlar

YORUM YAZ